Promocja

Filtr do wody odwrócona osmoza Aquaphor Morion RO-101S

Cena:

1 190,00 

Oszczędzasz 100,00 !
Dostępność:
Duża
Z Klub VestHome zdobędziesz 119 punktów

Zainteresuje Cię również:

Zestaw wkładów Aquaphor K2 i K5

99,99 

Aquaphor wkłady K2, K5, K7M zestaw wkładów do Aquaphor Morion

159,99 

Membrana osmotyczna Aquaphor RO-50S

197,99 

Aquaphor wkłady K2, K5, K7M, RO50S pełny zestaw wkładów z membraną i mineralizatorem do Aquaphor Morion

349,00 

  Porównaj

Raty 0%

Skorzystaj z kalkulatora rat, aby wyliczyć raty dla tego produktu.

Dostawa

Koszty dostawy:

 • Darmowa dostawa - 0zł (małe AGD wysyłka kurierem DPD)
 • Dostawa Classic - 0zł (duże AGD dostawa z wniesieniem)
 • Dostawa Optima - 49zł (duże AGD dostawa z wniesieniem i ustawieniem)
 • Dostawa Premium - 99zł (duże AGD dostawa z wniesieniem, ustawieniem i odbiorem zużytego sprzętu)

Czas dostawy:

 • Małe AGD - Kurier DPD do 24 godzin
 • Duże AGD - Firma Zadbano od 24 do 48 godzin

Z Klub VestHome zdobędziesz 119 punktów

Zbieraj punkty w Klubie Zdrovi.pl i wymieniaj je na rabaty na kolejne zakupy.

 • Producent: Aquaphor

Filtr do wody Aquaphor Morion RO-101S z odwróconą osmozą to najbardziej skuteczny filtr dostępny na rynku, który w krótkim czasie zapewnia dostęp do czystej, zdrowej i bogatej w minerały wody. Membrana osmotyczna przepuszcza jedynie cząsteczki wody, zatrzymując wszelkie obecne zanieczyszczenia, które następnie trafiają do kanalizacji.

Opis produktu

Filtr do wody odwrócona osmoza Aquaphor Morion RO-101S

Filtr do wody Aquaphor Morion RO-101S do filtracji zanieczyszczeń wykorzystuje unowocześnioną technikę odwróconej osmozy, która nie wymaga już dużego zbiornika na wodę, a całość znacząco zmniejszono gabarytowo. Rozwiązanie to sprawia, że dużo mniej wody zostaje wydalonej wprost do kanalizacji, zaś mniejsze wymiary pozwalają na wygodną instalację pod zlewozmywakiem. Szerokość wynosi zaledwie 37 cm. Przede wszystkim filtr Aquaphor Morion RO-101S to dostęp do krystalicznie czystej wody wprost z naszego kranu, którą możemy pić bez obaw, wykorzystywać do gotowania, a także podawać domowym zwierzakom. Odwrócona osmoza to znakomity sposób na szybkie oczyszczanie wody, oszczędność czasu i finansów, gdyż koszt zakupu i utrzymania nie jest wysoki.

Zasada działania odwróconej osmozy

Odwrócona osmoza to jeden z najbardziej skutecznych sposób filtrowania wody wykorzystywany przez wojsko, przemysł, a także przez większość producentów wody butelkowanej. Filtry z odwróconą osmozą również dostępne są dla gospodarstw domowych, lecz z racji potrzeby dużego zbiornika na wodę zajmowały dużo miejsca. Sytuacja zmieniła się wraz z powstaniem nowoczesnego filtra odwróconej osmozy Aquaphor Morion RO-101S, który wykorzystuje nową technologię filtracji, dzięki czemu możliwe było zmniejszenie jego wymiarów.

Odwrócona osmoza składa się ze specjalnej membrany, która posiada bardzo małe pory o wielkości zaledwie 0,0005 mikrona, dzięki czemu przepuszcza jedynie cząsteczki wody, zatrzymując przy tym wszystkie zanieczyszczenia. Dla porównania standardowy filtr wodny zatrzymuje zanieczyszczenia o maksymalnej wielkości 1 mikrona. Co więcej membrana ulega samooczyszczeniu i zatrzymane w niej zanieczyszczenia trafiają wprost do kanalizacji. W domowych zestawach filtra odwróconej osmozy wystarczające jest ciśnienie wody już w wysokości zaledwie 2 atmosfer.

Filtracja wody w Aquaphor Morion RO-101S

Chcąc zapewnić najlepszą i najbardziej skuteczną filtrację wody firma Aquaphor oprócz membrany osmotycznej w filtrze Morion RO-101S, wykorzystała również szereg dodatkowych filtrów wstępnych, które wspomagają pracę odwróconej osmozy i co najważniejsze zapewniają czystą i zdrową wodę wprost z naszego kranu.

       

Filtr K5

Odpowiada za filtracje sedymentacyjną, która odpowiada za zatrzymywanie większych zanieczyszczeń, głównie wszechobecnego brudu. Filtr ten zatrzymuje cząsteczki zanieczyszczeń o wielkości 5 mikronów i większe. Wymiana wkładu filtracyjnego K5 powinna się odbywać, co najmniej raz na 3-4 miesiące.

       

Filtr K2

Również odpowiada za wstępne oczyszczenie wody podobnie, jak jego poprzednik, jednak tym razem mamy do czynienia z eliminacją zanieczyszczeń o wielkości 3 mikronów i większych. Dzięki temu wydłużona zostaje żywotność membrany osmotycznej. Wkład filtra K2 powinien być wymieniany, co 3-4 miesiące.

       

Membrana osmotyczna RO-50S

Czyli główny filtr, który przechwytuje wszelkie pozostałe zanieczyszczenia, przepuszczając jedynie czystą wodę, która trafia bezpośrednio na ostatni wkład, który odpowiada za mineralizację. Przechwycone zanieczyszczenia natomiast trafiają prosto do kanalizacji. Żywotność membrany jest długa i wynosi, aż do 24 miesięcy.

 

Filtr K7M

Odpowiada za mineralizację wody, czyli nasyca ją bardzo ważnymi dla zdrowia ludzkiego cząstkami wapnia i magnezu. Co najważniejsze wkład ten zapewnia podwójny kontakt z wodą, co powoduje skuteczniejszą mineralizację. Wkład ten należy wymienić po 12 miesiącach użytkowania.

Zdrowa i czysta woda w Twoim domu

W dzisiejszych czasach nie musimy szukać w sklepach butelkowanej wody, która posiada bogaty skład mineralny, a wystarczy, że zaopatrzymy się w domowy filtr odwróconej osmozy Aquaphor Morion RO-101S. Filtr ten posiada nową konstrukcję, która rezygnuje z dużego zbiornika na wodę wykorzystującego poduszkę powietrzną na cześć mniejszego i skuteczniejszego zbiornika kumulacyjnego. Dzięki mniejszym wymiarom instalacja zestawu filtracyjnego zajmuje mniej czasu i wymaga mniej przestrzeni. Zastosowanie mniejszego zbiornika kumulacyjnego przynosi również korzyść w postaci oszczędności wody, która trafia do kanalizacji. W skali roku oszczędność ta w porównaniu do starego systemu filtra odwróconej osmozy wynosi, aż 9000 litrów! Prawdziwą rewolucją jest wzbogacenie filtra odwróconej osmozy dodatkowymi filtrami wstępnymi oraz wkładem mineralizacyjnym. Korzystanie z filtra Aquaphor Morion RO-101S przynosi wymierne korzyści dla naszego zdrowia, gdyż dostarczamy naszemu organizmowi czystą i zdrową wodę.

Cechy produktu

 • Mniejszy zbiornik kumulacyjny

  Zapewnia większą oszczędność wody i zmniejsza wymiary zestawu

 • Dwa filtry wstępne

  Wspomagają główny filtr zatrzymując większe zanieczyszczenia od wielkości 3 mikronów

 • Membrana osmotyczna

  Główny filtr przepuszczający jedynie cząsteczki wody

 • Wkład mineralizacyjny

  Nasyca oczyszczoną wodę cząsteczkami magnezu i wapnia

 • Chromowana wylewka

  Stylowa wylewka do oczyszczonej wody

 • Łatwość montażu

  Montaż całego zestawu trwa całkowicie 60 minut

Parametry techniczne

ProducentAquaphor
ModelMorion RO-101S
Wymiary371 x 190 x 420 mm
Waga6,2 kg
Pobór mocy-
Zasilanie-
Temperatura wody5 - 38°C
Ciśnienie wody zasilającej1 - 6 Bar
Gwarancja producenta2 lata
Pobierz instrukcję obsługi

Opinie o produkcie

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Filtr do wody Aquaphor Morion RO-101S”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *