Przejdź do treści

Informacje o transporcie sprzętu ze sklepu VestHome.pl

Transport zakupów ze sklepu internetowego VestHome.pl realizowane są przez naszego partnera logistycznego – firmę Zadbano, która specjalizuje się w transporcie sprzętu AGD.

to największa polska firma z dużym doświadczeniem, oferująca dostawy w standardzie Two-Man Home Delivery. Firma obsługuje ponad milion zleceń rocznie. Świetne opinie oraz zadowolenie klientów świadczą o tym, że Zadbano oferuje usługi na bardzo wysokim poziomie.

Wybierz sprzęt, który chcesz kupić, a następnie wybierz jedną z oferowanych przez nas form dostawy.

  1. Dostawa Classic – forma dostawy oferuje transport dużego AGD (poza lodówkami side-by-side i french-door) całkowicie za darmo.
  2. Dostawa Optima – dodatkowo płatna forma dostawy, która oferuje transport dużego AGD, wraz z wniesieniem, rozpakowaniem i montażem.
  3. Dostawa Premium – dodatkowo płatna forma dostawy oferuje transport dużego AGD, wraz z wniesieniem, rozpakowaniem, montażem, a także zabraniem starego urządzenia.
  4. Dostawa Classic XL – darmowa opcja dostawy lodówek side-by-side i french-door.
  5. Dostawa Optima XL – dodatkowo płatna forma dostawy lodówek side-by-side i french-door, która oferuje transport wraz z wniesieniem, rozpakowaniem i montażem.
  6. Dostawa Premium XL – dodatkowo płatna forma dostawy lodówek side-by-side i french-door, która oferuje transport wraz z wniesieniem, rozpakowaniem, montażem, a także zabraniem starego urządzenia.