Filtry do wody

Wyświetlanie 1–12 z 33 wyników

 • Promocja

  25 799,00 

  Bluewater Pro idealnie sprawdzi się wszędzie tam, gdzie jakość wody to priorytet. To kompaktowe urządzenie oferuje niespotykaną wcześniej wydajność na poziomie 4,5 litrów na minutę. Wieloetapowy proces filtracji pozwala na usunięcie 99,99% zanieczyszczeń. Postaw na profesjonalność w swojej firmie i ciesz się krystalicznie czystą wodą.
  Dostępność:
  Duża
  Zobacz więcej

    Porównaj

 • Promocja

  14 599,00 

  Bluewater Spirit zapewni Ci źródło krystalicznie czystej wody. Urządzenie pomimo swoich małych rozmiarów, posiada wydajność filtracyjną 2,5 litra na minutę, co sprawia, że świetnie odnajdzie się w gospodarstwie domowym, jak i w profesjonalnej firmie. Obsługa jest bardzo prosta, a instalacja nie jest pracochłonna.
  Dostępność:
  Duża
  Zobacz więcej

    Porównaj

 • Filtr do wody Bluewater Cleone Redox Power
  Promocja
  (3 opinie klienta)
  5/5
  na podstawie 3 opinii

  6 790,00 

  Bluewater to niekwestionowany lider w kategorii filtrów do wody. Szwedzka firma postawiła na wysokiej klasy podzespoły, co sprawia, że urządzenie działa niemal bezawaryjnie. Kilkustopniowy proces oczyszczania oparty na filtracji molekularnej zapewnia czystość wody na poziomie 99%. Wydajność wynosi 190 litrów na dobę krystalicznie czystej wody.
  Dostępność:
  Duża
  Zobacz więcej

    Porównaj

 • Promocja
  (1 opinia klienta)
  5/5
  na podstawie 1 opinii

  7 290,00 

  Bluewater Cleone™ Purity Plus to filtr do wody wykorzystujący filtrację molekularną, która jest jednym z najskuteczniejszych i najbardziej wydajnych sposobów uzdatniania wody. Model został wyposażony w wysokiej klasy lampę UV, która neutralizuje bakterie, wirusy i drobnoustroje. Kilkustopniowe oczyszczanie zapewnia czystość wody na poziomie 99%.
  Dostępność:
  Duża
  Zobacz więcej

    Porównaj

 • Promocja
  (2 opinie klienta)
  5/5
  na podstawie 2 opinii

  7 290,00 

  Bluewater Cleone Redox Power to filtr do wody wykorzystujący filtrację molekularną. Kilkustopniowy proces oczyszczania sprawia, że woda staje się krystalicznie czysta. Dodatkowo, dzięki dedykowanym wkładom, woda wzbogacana jest o cenne składniki mineralne.
  Dostępność:
  Duża
  Zobacz więcej

    Porównaj

 • Promocja
  (1 opinia klienta)
  5/5
  na podstawie 1 opinii

  7 990,00 

  Bluewater Cleone to urządzenie filtrujące wodę technologią opartą na filtracji osmotycznej. Kilkustopniowy proces usuwa zanieczyszczenia tj. piasek, muł, glina, zawiesiny, chlor, związki organiczne i chemiczne (w tym rakotwórcze). Dedykowany wkład wzbogaca wodę o cenne składniki mineralne. W zestawie z dwuobiegową baterią marki Bluewater.
  Dostępność:
  Duża
  Zobacz więcej

    Porównaj

 • Filtr do wody Kuna Filter RO-7 Redox Power
  Filtr odwróconej osmozy Kuna Filter RO-7 Redox Power to najlepszy wybór dla Twojego domu! Niewielka konstrukcja i znakomity zestaw filtrów i wkładów nie tylko oczyszcza wodę, ale poprawia jej jakość wzbogacając ją minerałami i regulując jej poziomy pH i ORP. Postaw na czystą i zdrową wodę wprost z sieci wodociągowej i wybierz Kuna Filter RO-7 Redox Power.
  Dostępność:
  Duża
  Zobacz więcej

    Porównaj

 • Filtr do wody Kuna Filter RO-7
  Promocja

  899,00 

  Filtr do wody Kuna Filter RO-7 z odwróconą osmozą to doskonały wybór dla Twojego domu, gdyż w szybki sposób zapewnisz sobie i swoim najbliższym do czystej, zdrowej i bogatej w minerały wody. Filtr z łatwością zmieści się w szafce po zlewozmywakiem, a jego instalacja nie jest skomplikowana. Filtr oprócz eliminacji zanieczyszczeń, mineralizuje, alkalizuje i poprawia smak wody.
  Dostępność:
  Duża
  Zobacz więcej

    Porównaj

 • Filtr do wody Aquaphor Morion RO-101S
  Promocja

  1 090,00 

  Filtr do wody Aquaphor Morion RO-101S z odwróconą osmozą to najbardziej skuteczny filtr dostępny na rynku, który w krótkim czasie zapewnia dostęp do czystej, zdrowej i bogatej w minerały wody. Membrana osmotyczna przepuszcza jedynie cząsteczki wody, zatrzymując wszelkie obecne zanieczyszczenia, które następnie trafiają do kanalizacji.
  Dostępność:
  Duża
  Zobacz więcej

    Porównaj

 • Filtr do wody Aquaphor Morion RO-101S Redox Power
  Filtr Aquaphor Morion RO-101S Redox Power wykorzystujący odwróconą osmozę posiada dodatkowo 2 filtry wstępne, wkład mineralizujący I nowoczesny wkład Redox Power, który reguluję odpowiednie poziomy pH wody. Nowoczesna konstrukcja znacząco zmniejszyła wymiary konstrukcji, a nowoczesny zbiornik kumulacyjny oszczędza więcej wody, aniżeli starsza konstrukcja większego zbiornika.
  Dostępność:
  Duża
  Zobacz więcej

    Porównaj

 • Filtr do wody Kuna Filter Comfort
  Filtr odwróconej osmozy Kuna Filter Comfort to najlepszy wybór dla Twojego domu, który zapewni nielimitowany dostęp do w pełni czystej wody dodatkowo wzbogaconej minerałami magnezu i wapnia. System posiada dodatkowe filtry wstępne, które eliminują wszelkie osady, w tym rdzę i piasek. Niewielka konstrukcja znacząco ułatwia montaż, nawet w małych przestrzeniach.
  Dostępność:
  Duża
  Zobacz więcej

    Porównaj

 • Filtr do wody Kuna Filter Comfort Redox Power
  Filtr Kuna Filter Comfort Redox z odwróconą osmozą to nie tyko gwarancja całkowitego oczyszczenia wody, ale również wzbogacenie jest minerałami magnezu i wapnia oraz idealne wyregulowanie poziomów pH i ORP. To wszystko dostępne w Twoim domu wprost z sieci wodociągowej. Zapomnij o wodzie butelkowanej i postaw na filtr do wody z odwrócona osmozą Kuna Filter Comfort Redox.
  Dostępność:
  Duża
  Zobacz więcej

    Porównaj