Przejdź do treści

Współpraca

Poznajmy się!

VestHome, czyli autoryzowany dystrybutor takich producentów jak: Vestfrost, Sharp, Bluewater, Börg & Overstrom. Na co dzień, naszym miejscem pracy jest showroom na warszawskim Mokotowie, w którym codziennie doradzamy i dzielimy się naszą wiedzą z klientami, oferując im najkorzystniejsze rozwiązania. W naszym sklepie, jak w życiu – stawiamy na jakość, a produkty, które oferujemy są nieprzypadkowe. Stawiamy na urządzenia przyjazne środowisku, bo sami lubimy żyć zdrowo i w zgodzie z naturą. Wybieramy tylko nowoczesne rozwiązania, które sprawiają, że nasza codzienność staje się łatwiejsza. Tworzymy zgrany zespół ekspertów, wierząc, że najcenniejszym kapitałem jaki posiadamy są ludzie, którzy nas otaczają, aby móc stale się rozwijać i poszerzać horyzonty. Dlatego cieszymy się, że tu jesteś!

Gama produktów VestHome

W naszej gamie produktów znajdziesz sprzęt, który pozwoli urządzić kuchnie marzeń od A do Z. Oferujemy szeroki wybór lodówek wolnostojących, jak i do zabudowy renomowanej marki Sharp oraz Vestfrost. Znajdziesz u nas wszechstronne kuchnie wolnostojące, oraz wyjątkowe okapy Vestfrost. Dla miłośników szlachetnych alkoholi, proponujemy profesjonalne chłodziarki do wina Vestfrost, które gwarantują doskonałe warunki do przechowywania wielu butelek na długie letnie wieczory. Zdrowe życie to nasza pasja, dlatego też w naszej ofercie znajdziesz najnowocześniejsze filtry do wody z systemem odwróconej osmozy Bluewater, a także inteligentne oczyszczacze powietrza Vestfrost. Bezbutlowe dystrybutory wody Börg & Overstrom, to innowacyjne urządzenia, które zapewnią Twojej firmie dostęp do filtrowanej wody w wielu wariantach – od schłodzonej, przez wodę w temperaturze pokowej i gazowaną, do gorącej, która pozwoli na przygotowanie kawy, czy herbaty w biurowych warunkach. Bez plastiku – w trosce o środowisko naturalne.

Współpraca b2b

Z wielką chęcią otwieramy się na nowe możliwości współpracy, aby wspólnymi siłami wyznaczać nowe standardy i trendy w prężnie działającej branży AGD. Jesteśmy gotowi na wyzwania i skłonni do współpracy na wielu płaszczyznach. Dlatego też poszukujemy projektantów, architektów wnętrz oraz studia mebli kuchennych, które byłyby zainteresowane do podjęcia współpracyb2b na prostych dla obydwu stron zasadach. Proponujemy Państwu współpracę polegającą na polecaniu naszych produktów w zamian za prowizję od każdego sprzedanego urządzenia. Tym samym, klient z polecenia, który zwróci się do nas po zakup sprzętu, otrzymuje od nas rabat, aby wszystkie strony były w pełni zadowolone. Szanujemy cudzy czas i z tego względu oferujemy minimum formalności, przy równocześnie atrakcyjnych warunkach.

Dystrybutor wody Borg & Overstrom b5 srebrny

Showroom & Kontakt

Zainteresowała Cię nasza propozycja? A może masz jakieś pytania? Chętnie o wszystkim opowiemy! Zapraszamy do naszego Showroom’u, w którym możemy porozmawiać przy filiżance kawy o szczegółach naszej przyszłej współpracy i opowiedzieć szerzej o sprzęcie, który oferujemy.

Jesteśmy czynni od poniedziałku do piątku, w godzinach 10-18.

Chłodziarka do wina Vestfrost WFG 185

Showroom VestHome Warszawa

  • Al. Wincentego Witosa 31, lok.2B
  • Centrum Handlowe „Panorama”
  • 00-710 Warszawa, Mokotów

Skontaktuj się z nami: