Chłodziarki do wina, winiarki do zabudowy

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

 • Chłodziarka do wina Vestfrost WFG 18
  Promocja
  (1 opinia klienta)
  5/5
  na podstawie 1 opinii

  4 999,00 

  Profesjonalna jednostrefowa chłodziarka do wina Vestfrost WFG 18 w kolorze czarnym to idealny wybór dla osób dla których ważne są warunki przechowywania, tak aby cieszyć się pełnią doskonałego smaku wina. Doskonały system tłumiący drgania, przyciemniona szyba oraz filtr pochłaniający zapachy pozwala na umieszczenie chłodziarki na widoku.
  Dostępność:
  Duża
  Zobacz więcej

    Porównaj

 • Chłodziarka do wina Vestfrost WFG 185
  Promocja
  (2 opinie klienta)
  5/5
  na podstawie 2 opinii

  10 999,00 

  Profesjonalna wielostrefowa chłodziarka do wina Vestfrost WFG 185 w kolorze czarnym to idealny wybór dla restauracji, barów i pubów, gdyż potrafi pomieścić, aż 197 butelek wina. Doskonały system tłumiący drgania, przyciemniona szyba oraz filtr pochłaniający zapachy pozwala na umieszczenie chłodziarki na widoku i eksponowanie produktu, dzięki opcjonalnym półkom prezentacyjnym.
  Dostępność:
  Duża
  Zobacz więcej

    Porównaj

 • Chłodziarka do wina Vestfrost WFG 45
  Promocja
  (1 opinia klienta)
  5/5
  na podstawie 1 opinii

  7 999,00 

  Profesjonalna dwustrefowa chłodziarka do wina Vestfrost WFG 45 w kolorze czarnym to idealny wybór dla restauracji, barów i pubów, jak i dla zwykłych miłośników wina. Kompresor oraz surowe dębowe drewno tłumiące drgania, szyba z filtrem UV oraz filtr węglowy, który neutralizuje zapachy, dzięki czemu możemy bez obaw umieć chłodziarkę na widoku.
  Dostępność:
  Duża
  Zobacz więcej

    Porównaj