Zestawy AGD

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

 • Zestaw Side-by-Side wolnostojący Vestfrost – Chłodziarka + Zamrażarka
  Promocja
  Zadbaj o jednolitą stylistykę w swojej kuchni i wybierz europejski side-by-side duńskiej marki Vestfrost. Dwa osobne urządzenia - wolnostojąca chłodziarka i zamrażarka dostępna teraz w zestawie. Kup taniej i zaoszczędź mnóstwo czasu wybierając najwyższą jakość wykonania, nowoczesne i funkcjonalne technologie przechowywania żywności, a także uniwersalny design, który sprawdzi się w każdej jadalni.
  Dostępność:
  Duża
  Zobacz więcej

    Porównaj

 • Zestaw Vestfrost More than Retro beżowy – Lodówka + Kuchnia + Okap kuchenny
  Promocja
  Zestaw More than Retro duńskiej marki Vestfrost w kolorze beżowym, to coś więcej niż retro. To przede wszystkim unikatowy design, najnowocześniejsza technologia przechowywania produktów, funkcjonalność, niezawodność i energooszczędność. Nie trać czasu na poszukiwanie pojedynczych urządzeń do Twojej kuchni - wybierz Vestfrost - oszczędność czasu i pieniędzy gwarantowana!
  Dostępność:
  Duża
  Zobacz więcej

    Porównaj

 • Zestaw Vestfrost More than Retro beżowy – Lodówka + Kuchnia + Okap kuchenny
  Promocja
  Zestaw More than Retro to kolekcja sprzętu stylizowanego na lata 60-te, XX w. Znajdziemy tu proste kształty, charakterystyczne zaokrąglone krawędzie oraz chromowane dodatki. Wewnątrz zastosowano najnowocześniejszą technologię, która przekłada się na wysoką funkcjonalność, niezawodność i energooszczędność. Zaoszczędź czas i pieniądze i nadaj kuchni klasyczny charakter kupując zestaw od Vestfrost!
  Dostępność:
  Duża
  Zobacz więcej

    Porównaj

 • Zestaw Vestfrost More than Retro bordowy - Lodówka + Kuchnia + Okap kuchenny
  Promocja
  (1 opinia klienta)
  5/5
  na podstawie 1 opinii

  14 497,00 

  Zakup całego zestawu do Twojej wymarzonej kuchni to czysta oszczędność czasu i pieniędzy. Wysoka jakość wykonania, nowoczesna technologia i unikatowy design sprawią, że zakochasz się i zostaniesz z nim na lata. Zestaw składa się z: lodówki, kuchni gazowo-elektrycznej, oraz okapu kuchennego w kolorze bordowym. Zaufaj duńskiej firmie Vestfrost i stwórz swój zestaw (retro) marzeń. 
  Dostępność:
  Duża
  Zobacz więcej

    Porównaj

 • Zestaw Vestfrost More than Retro bordowy – Lodówka + Kuchnia + Okap kuchenny
  Promocja
  Zadbaj o jednolitość w swojej kuchni, oszczędzając czas i pieniądze zamiast poszukiwać pojedynczych urządzeń do Twojej kuchni marzeń. Duńska marka Vestfrost i kolekcja More than Retro to dowód na to, że rzeczywiście ten sprzęt to coś więcej niż retro. Niezawodność, energooszczędność, funkcjonalność i najnowocześniejsza technologia zabudowana w klasycznym designie, to coś czego szukasz!
  Dostępność:
  Duża
  Zobacz więcej

    Porównaj