Promocja

Filtr do wody odwrócona osmoza z mineralizacją Aquaphor Morion RO-101S Redox Power

Cena:

1 399,00 

Oszczędzasz 100,00 !
Dostępność:
Duża
Z Klub VestHome zdobędziesz 140 punktów

  Porównaj

Raty 0%

Skorzystaj z kalkulatora rat, aby wyliczyć raty dla tego produktu.

Dostawa

Koszty dostawy:

 • Darmowa dostawa - 0zł (małe AGD wysyłka kurierem DPD)
 • Dostawa Classic - 0zł (duże AGD dostawa z wniesieniem)
 • Dostawa Optima - 49zł (duże AGD dostawa z wniesieniem i ustawieniem)
 • Dostawa Premium - 99zł (duże AGD dostawa z wniesieniem, ustawieniem i odbiorem zużytego sprzętu)

Czas dostawy:

 • Małe AGD - Kurier DPD do 24 godzin
 • Duże AGD - Firma Zadbano od 24 do 48 godzin

Z Klub VestHome zdobędziesz 140 punktów

Zbieraj punkty w Klubie Zdrovi.pl i wymieniaj je na rabaty na kolejne zakupy.

 • Producent: Aquaphor

Filtr Aquaphor Morion RO-101S Redox Power wykorzystujący odwróconą osmozę posiada dodatkowo dwa filtry wstępne, wkład mineralizujący i nowoczesny wkład Redox Power, który reguluję odpowiednie poziomy pH wody. Nowoczesna konstrukcja znacząco zmniejszyła wymiary konstrukcji, a nowoczesny zbiornik kumulacyjny oszczędza więcej wody, aniżeli starsza konstrukcja większego zbiornika.

Opis produktu

Filtr do wody odwrócona osmoza z mineralizacją Aquaphor Morion RO-101S Redox Power

Filtr do wody Aquaphor Morion RO-101S Redox Power wykorzystujący odwróconą osmozę to najlepszy sposób na dostęp do czystej i zdrowej wody w Twoim domu. Popularny system został wzbogacony wkładem Redox Power, który alkalizuje wodę. Domowa filtracja wody wprost z sieci wodociągowej to znakomity sposób na dostarczanie organizmowi niezbędnych minerałów bez konieczności zakupu wody butelkowanej. Filtr Aquaphor Morion RO-101S Redox Power oprócz odwróconej osmozy posiada 2 dodatkowe filtry wstępne oraz wkład mineralizujący wodę. Nowoczesna konstrukcja filtra odwróconej osmozy znacząco zmniejszyła jego rozmiary, co znacząco ułatwia montaż. Zmniejszenie wymiarów możliwe było z racji rezygnacji z dużego zbiornika na wodę, na mniejszy zbiornik kumulacyjny, który nie wykorzystuje poduszki powietrznej.

Jak działa odwrócona osmoza?

Odwrócona osmoza obecna jest na rynku filtrowania wody od wielu lat, jednak wcześniej technologia ta zarezerwowana była jedynie dla armii oraz przemysłu ciężkiego. Z biegiem lat system odwróconej osmozy zaczął być wykorzystywany przez nowe gałęzie przemysłu, w tym głównie przez producentów wody butelkowanej. Teraz dzięki filtrowi Aquaphor Morion RO-101S Redox Power możesz sam skorzystać z zalet odwróconej osmozy we własnym domu.

Filtr do wody Aquaphor Morion RO-101S Redox Power

Filtracja odwróconej osmozy wykorzystuje specjalną membranę, która posiada mikroskopijne pory o wielkości zaledwie 0,0005 mikrona, dzięki czemu przepuszcza jedynie cząsteczki wody, zatrzymując jednocześnie wszelkie zanieczyszczenia. Co najważniejsze membrana posiada zdolność samooczyszczania, a przechwycone zanieczyszczenia trafiają wprost do kanalizacji. Dzięki temu żywotność membrany może wynieść nawet 24 miesiące. Filtr Aquaphor Morion RO-101S Redox Power nie potrzebuje wysokiego ciśnienia do skutecznej filtracji, wystarczy to obecne rurach.

Filtracja w Aquaphor Morion RO-101S Redox Power

Już nie musimy korzystać z wody butelkowanej, aby cieszyć się z czystej i zdrowej wody, wystarczy, że zainstalujemy w naszym domu filtr Aquaphor Morion RO-101S Redox Power, który zapewni dostęp do niej wprost z naszej sieci wodociągowej. Znakomity system filtracji wody wykorzystujący 2 filtry wstępne, odwróconą osmozę, mineralizację oraz alkalizację.

Filtr K5

Filtr wstępny zatrzymuje wszelkie większe zanieczyszczenia już od wielkości 5 mikronów. Filtracja sedymentacyjna eliminuje w głównej mierze wszechobecny brud, w tym rdzę ze starych rur i inne osady. Zalecana wymiana filtra powinna nastąpić raz na 3-4 miesiące.

Filtr K2

Drugi filtr wstępny ma za zadanie wyłapywanie cząsteczek zanieczyszczeń już od wielkości 3 mikronów, czyli wszystkiego tego, co przepuścił filtr K5. Dzięki tej filtracji membrana osmotyczna odciążona jest od dużych zanieczyszczeń. Filtr należy wymienić, co 3-4 miesiące.

Membrana osmotyczna RO-50S

Główny filtr, czyli serce całego zestawu filtracyjnego, który za zadanie ma wyłapywać wszelkie, nawet najmniejsze zanieczyszczenia, które następnie zostają odprowadzane wprost do kanalizacji. Skuteczność filtracji wynosi 100% i w efekcie otrzymujemy całkowicie czystą wodę. Żywotność membrany wynosi maksymalnie do 24 miesięcy.

Wkład K7M

Kolejnym etapem, który przechodzi już całkowicie oczyszczona woda jest jej mineralizacja, za którą odpowiada specjalny wkład K7M. Woda w tym procesie zostaje nasycona niezbędnymi dla naszego organizmu minerałami, czyli magnezem i wapniem. Wkład zapewnia podwójny kontakt z wodą, co poprawia proces mineralizacji. Wkłada należy wymienić po upływie 12 miesięcy.

Redox Power

Ostatni element, przez który przepływa w pełni oczyszczona woda. Wkład Redox Power alkalizuje wodę, czyli podnosi jej pH do odpowiednich wartości oraz obniża jej ORP tak, aby uzyskać właściwości redukcyjne. Następnie woda trafia wprost do kranu. Redox Power wymieniamy po upływie 12 miesięcy.

Nowoczesny wkład Redox Power

Filtr Aquaphor Morion RO-101S to jeden z najbardziej skutecznych filtrów na rynku, a teraz jego skuteczność jeszcze wzrasta, gdyż został on wzbogacony wkładem Redox Power. System ten wykorzystuje alkalizację wody, czyli przywraca jej odpowiednie pH oraz współczynnik ORP. Są to niezwykle ważne parametry, o których często zapominamy, a zdarza się, że nawet woda w pełni czysta może nam zaszkodzić. Z wkładem Redox Power możemy zapomnieć o tych problemach i cieszyć w pełni zdrową wodą, która dostarczy nam niezbędnych wartości.

Wkład Redox posiada złoże bioaktywne, które reguluje poziom pH na poziom 8-10 i obniża współczynnik ORP do wartości pomiędzy -50 do -300. Wkład wzbogaca wodę wodorem, który ma niezwykle korzystne właściwości dla naszego organizmu. Przede wszystkim ma działanie przeciwzapalne, antyoksydacyjne i antyapoptotyczne (zaplanowana śmierć komórki w organizmie). Redox Power dzięki alkalizacji wody wzbogaca ją jonami ujemnymi OH i jonami metali alkalicznych, czyli potasu, magnezu, wapnia i sodu, które odpowiadają za procesy odkwaszające organizm.

Cechy produktu

 • Mniejszy zbiornik kumulacyjny

  Znacząco zmniejsza wymiary konstrukcji i zapewnia oszczędność wody

 • 2 filtry wstępne

  Eliminują większe zanieczyszczenia już od wielkości 3 mikronów

 • Membrana osmotyczna

  Serce systemu filtracyjnego przechwytujące wszystkie zanieczyszczenia

 • Wkład mineralizacyjny

  Wzbogaca wodę ważnymi dla naszego zdrowia minerałami magnezu i wapnia

 • Wkład Redox Power

  Wkład alkalizujący wodę i regulujący odpowiednie wartości pH i ORP

 • Łatwość montażu

  Szybki i łatwy montaż, który może wykonać każdy

Parametry techniczne

ProducentAquaphor
ModelMorion RO-101S Redox Power
Wymiary371 x 190 x 420 mm
Waga6,2 kg
Pobór mocy-
Zasilanie-
Temperatura wody5 - 38°C
Ciśnienie wody zasilającej1 - 6 Bar
Gwarancja producenta2 lata
Pobierz instrukcję obsługi

Opinie o produkcie

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Filtr do wody Aquaphor Morion RO-101S Redox Power”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *