Kranowy dystrybutor wody do biur i firm Borg & Overstrom T2 srebrny. Woda schłodzona, pokojowa i gazowana.

Cena:

25 990,00 

Dostępność:
Duża
Z Klub VestHome zdobędziesz 2 599 punktów

  Porównaj

Raty 0%

Skorzystaj z kalkulatora rat, aby wyliczyć raty dla tego produktu.

Dostawa

Koszty dostawy:

 • Darmowa dostawa - 0zł (małe AGD wysyłka kurierem DPD)
 • Dostawa Classic - 0zł (duże AGD dostawa z wniesieniem)
 • Dostawa Optima - 49zł (duże AGD dostawa z wniesieniem i ustawieniem)
 • Dostawa Premium - 99zł (duże AGD dostawa z wniesieniem, ustawieniem i odbiorem zużytego sprzętu)

Czas dostawy:

 • Małe AGD - Kurier DPD do 24 godzin
 • Duże AGD - Firma Zadbano od 24 do 48 godzin

Z Klub VestHome zdobędziesz 2 599 punktów

Zbieraj punkty w Klubie Zdrovi.pl i wymieniaj je na rabaty na kolejne zakupy.

 • Producent: Borg & Overstrom

Bezbutlowy kranowy dystrybutor wody Borg & Overstrom T2 w kolorze srebrnym to doskonały wybór dla wszystkich ceniących minimalizm i nowoczesność. Bezbutlowy system pobierania wody opiera się na przyłączeniu do sieci wodociągowej, a cała główna jednostka ProCore+™ schowana jest pod blatem. Dystrybutor oferuje wodę w temperaturze pokojowej, zimną i gazowaną.

Opis produktu

Kranowy dystrybutor wody Borg & Overstrom T2 srebrny

Kranowy dystrybutor wody Borg & Overstrom T2 w kolorze srebrnym to najbardziej nowoczesne urządzenie na rynku. Produkt składa się z 2 części, mianowicie z podstawy, czyli systemu podblatowego ProCore+™, który można umieścić tak, że będzie niewidoczny dla naszych oczu, oraz z systemu nablatowego, czyli kranu z tacą ociekową i cyfrowym panelem sterowania. Dystrybutor oferuje 3 rodzaje wody, o temperaturze pokojowej, zimną i gazowaną. Wydajność nablatowego dozownika do wody angielskiej firmy w przypadku wody schłodzonej i gazowanej wynosi do 80 litrów na godzinę. Panel sterowania posiada powłokę antybakteryjną, dzięki czemu unikniemy zarażenia szkodliwymi mikrobami. Wysokość kranu wynosi, aż 390 mm, dzięki czemu z łatwością napełnimy wodą swoja ulubioną butelkę. Dystrybutor jest urządzeniem bezbutlowym, a dostęp do wody pobiera wprost z sieci wodociągowej. Urządzenie nie posiada w zestawie filtra do wody, dlatego warto w takowy się zaopatrzyć osobno.

 

Bezbutlowy system dystrybucji wody

Dystrybutor wody Borg & Overstrom T2 to urządzenie proekologiczne, o czym najlepiej świadczy fakt, że system podblatowy ProCore+™ wykonany jest ze stali powlekanej organiczną masą GreenCoat™, która nie tylko znacząco wydłuża żywotność urządzenia, ale również ułatwia przyszły recykling. Jednak najważniejszą kwestią, która świadczy o ekologicznej misji angielskiej firmy Borg & Overstrom jest całkowita rezygnacja z plastikowych butli z wodą. Dotychczas dystrybutory wody głównie kojarzyły się z dużymi butlami o grubej warstwie plastiku. System ten nie dość, że był dosyć uciążliwy, w szczególności podczas wymiany butli i ich magazynowania, to również jakość plastiku pozostawiała wiele do życzenia. Dzięki nowoczesnemu i innowacyjnemu systemowi bezbutlowemu firmy Borg & Overstrom możemy zapomnieć o niewygodnych i szkodliwych butlach, a możliwie jest to dzięki bezpośredniemu przyłączeniu do sieci wodociągowej.

Znakomity system sterylizacji dystrybutora

Firma Borg & Overstrom znana jest z surowych wytycznych dla swoich urządzeń już od pierwszego etapu produkcji. Dzieje się tak, dlatego, że produkty mają ciągłą styczność z wodą, która musi pozostać krystalicznie czysta i nie mogą przedostać się do niej żadne pasożyty. Dlatego każda, nawet najmniejsza część dystrybutora Borg & Overstrom T2 przechodzi dokładne analizy i testy, by zapobiec występowaniu groźnych mikrobów. Najważniejszym elementem wszystkich testów jest końcowy przegląd mający na celu eliminację wszelkich patogenów i bakterii z wnętrza urządzenia, dlatego też na tym etapie wykonuje się dokładną dezynfekcję wnętrza urządzenia, aby produkt był w 100% bezpieczny.

System Sterizen sterylizuje całe urządzenie tak, aby klient otrzymał produkt wolny od niebezpiecznych mikroorganizmów. System Sterizen wchodzi w skład systemu higieny o nazwie Totality, gdzie znajdziemy również technologię Viovandt™, którą klient może opcjonalnie zamówić do swojego dystrybutora T2. Jest to technologia światła ultrafioletowego, które niszczy w wodzie wszelkie szkodliwe mikroby. Dystrybutor bezbutlowy Borg & Overstrom T2 posiada certyfikat, który zaświadcza, że urządzenie w 99,999% jest wolne od patogenów i bakterii.

Nowoczesne innowacje

Dystrybutor wody Borg & Overstrom T2 to nie tylko nowoczesny minimalistyczny design, ale również nowe podejście do dozowania wody. Urządzenie jest produktem ekologicznym, które można poddać recyklingowi. Nowoczesny panel sterowania posiada wbudowany czujnik światła, który wykrywa jego brak natężenia i wtedy przełącza urządzenie w stan czuwania, co znacząco pozwala na oszczędność zużycia prądu. Sam panel sterowania składa się z 3 przycisków, a jego umiejscowienie znajduje się tuż przed tacą ociekową i pozwala wybrać interesującą nas opcję dla wody. Urządzenie posiada również wbudowany moduł Bluetooth, co z kolei pozwala na sterowanie dystrybutorem z poziomu własnego telefonu, co jest idealnym rozwiązaniem w dobie rozpowszechniania się groźnych mikroorganizmów.

Niezawodność i gwarancja

Dystrybutor wody Borg & Overstrom T2 to urządzenie niezwykle niezawodne i żeby tak pozostało producent dołącza do zestawu podstawę wentylacyjną dla modułu ProCore+™, która znakomicie odprowadza nadmiar ciepła z urządzenia. Dystrybutor, jako produkt mający nieustanny kontakt z wodą wymaga regularnych przeglądów w autoryzowanym serwisie, co najmniej raz na 4-6 miesięcy. Jeżeli wykonamy ten proces to wypełnimy założenia gwarancji producenta, która w przypadku klienta indywidualnego wynosi 24 miesiące, a w przypadku firm 12 miesięcy. Kupując dystrybutor wody ze sklepu Vesthome.pl macie Państwo gwarancję opieki serwisowej wykonywanej przez naszych wykwalifikowanych specjalistów. Kupuj świadomie w sklepie z profesjonalnym doradztwem!

Borg & Overstrom T2 to urządzenie, które można bezpiecznie sterować za pomocą pedałów, które zakupisz tutaj.

Cechy produktu

 • ProCore+™

  System podblatowy będący sercem urządzenia

 • Nowoczesny design

  Minimalistyczny wygląd, dzięki możliwości schowania systemu ProCore+™

 • Cyfrowy panel sterowania

  Dotykowy i intuicyjne wybieranie opcji pracy

 • System Sterizen

  Pełna sterylizacja dystrybutora celem usunięcia patogenów i bakterii

 • Czujnik światła

  Wykrywa brak natężenia światła i włącza tryb czuwania

 • Bluetooth

  Możliwość sterowania dystrybutorem z poziomu smartfona

Wideo

Parametry techniczne

ProducentBorg & Overstrom
ModelT2
WymiaryWysokość - 35 cm
Szerokość - 32 cm
Głębokość - 37,5 cm
Wysokość kranu - 39 cm
KolorSrebrny
Funkcje
SterowanieDotykowe, Bluetooth
Opcje wodyZimna, pokojowa, gazowana
Dozownik kubkówNie
Wydajność
Woda schłodzona80 litrów/h
Woda gorąca-
Woda w temperaturze otoczenia-
Woda gazowana80 litrów/h
Zasilanie
Napięcie zasilania230 - 240 V
Częstotliwość zasilania50-60 Hz
Pobór mocy przy podgrzewaniu-
Pobór mocy przy schładzaniu200W
Gwarancja
Gwarancja producentado 2 lat

Opinie o produkcie

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Dystrybutor wody Borg & Overstrom T2 srebrny”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *