Dystrybutor wody do biur i firm Borg & Overstrom b4 srebrny. Woda schłodzona i gorąca.

(1 opinia klienta)

Cena:

7 990,00 

Dostępność:
Duża
Z Klub VestHome zdobędziesz 799 punktów

  Porównaj

Raty 0%

Skorzystaj z kalkulatora rat, aby wyliczyć raty dla tego produktu.

Dostawa

Koszty dostawy:

 • Darmowa dostawa - 0zł (małe AGD wysyłka kurierem DPD)
 • Dostawa Classic - 0zł (duże AGD dostawa z wniesieniem)
 • Dostawa Optima - 49zł (duże AGD dostawa z wniesieniem i ustawieniem)
 • Dostawa Premium - 99zł (duże AGD dostawa z wniesieniem, ustawieniem i odbiorem zużytego sprzętu)

Czas dostawy:

 • Małe AGD - Kurier DPD do 24 godzin
 • Duże AGD - Firma Zadbano od 24 do 48 godzin

Z Klub VestHome zdobędziesz 799 punktów

Zbieraj punkty w Klubie Zdrovi.pl i wymieniaj je na rabaty na kolejne zakupy.

 • Producent: Borg & Overstrom

Bezbutlowy dystrybutor do wody Borg & Overstrom B4 w kolorze srebrnym to idealny wybór dla miejsc publicznych, w których przewija się duża liczba ludzi. Dzięki podłączeniu bezpośrednio do sieci wodociągowej dystrybutor zapewnia stały dostęp do wody, a zastosowanie nowoczesnego filtra Brita gwarantuje jej czystość. Urządzenie posiada wybudowany dozownik do kubków.

Opis produktu

Borg & Overstrom b4 Bezbutlowy dystrybutor wody srebrny

Dystrybutor wody Borg & Overstrom B4 w kolorze srebrnym nie potrzebuje butli z wodą, gdyż posiada bezpośrednie podłączenie do sieci wodociągowej. Za krystalicznie czystą wodę odpowiada profesjonalny filtr Brita. System bezbutlowy pozwala pozbyć się nadmiaru plastiku, konieczności wymiany, magazynowania i pilnowania terminów zamówień. Dystrybutor wody Borg & Overstrom B4 to oszczędność czasu i dostęp do nielimitowanej ilości wody, dlatego urządzenie idealnie sprawdza się w miejscach publicznych, zwłaszcza w poczekalniach. Dozownik dystrybuuje wodę w 3 różnych temperaturach: w letnie dni nasze pragnienie ostudzi zimna woda, która dzięki systemowi Direct Chill chłodzono jest na bieżąco, gorąca woda (90°C) pozwoli zaparzyć kawę lub herbatę, ostatnim rodzajem jest woda o temperaturze pokojowej, która sprawdza się idealnie w chłodniejsze dni.

Bezbutlowy dystrybutor wody

Dystrybutor wody Borg & Overstrom B4 to doskonały wybór dla aptek, przychodni medycznych, hoteli, lotnisk i biur, w których znajduje się duża liczba ludzi. Dozownik Borg & Overstrom B4 szybko ukoi pragnienie, a wbudowany dozownik kubków pozwala na szybkie jego użycie. Bezbutlowy system znacząco ułatwia jego użytkowanie i wpływa na ochronę środowiska naturalnego. Nie musimy magazynować dużych plastikowych butli, zamawiać i wydawać na nie pieniądze. Angielska firma Borg & Overstrom postawiła na bezpośrednie podłączenie swoich dystrybutorów do sieci wodociągowej, co pozwala na nieograniczone zasoby wody. Oczywiście z racji różnych opcji temperatury wody istnieją pewne limity, przykładowo dla wody gorącej – 6 litrów/h., dla schłodzonej 35 litrów/h., a dla pokojowej temperatury 100 litrów/h.

Innowacyjny system Sterizen

Dystrybutor bezbutlowy Borg & Overstrom B4 zapewnia czystą wodę i gwarantuje, że w jego wnętrzu nie znajdziemy żadnych patogenów i bakterii, które ową wodę mogłyby zanieczyścić. Pewność ta związania jest z szeregiem testów, które urządzenie przechodzi podczas produkcji, a jednym z najważniejszych jest system Sterizen, który używany jest w finalnej fazie, tuż przed wysyłką do klienta. Wnętrze dystrybutora jest całkowicie sterylizowane, dzięki czemu usuwane są wszelkie ewentualne mikroby, patogeny i bakterie, które mogłyby przedostać się podczas produkcji. System Sterizen gwarantuje ich usunięcie i tym samym wysoką jakość całego produktu.

Filtracja Brita Professional

Podłączenie do sieci wodociągowej nie wszędzie gwarantuje dostęp do czystej i w pełni zdrowej wody, a wynika to głównie z jakości rur wchodzących w skład sieci. Żeby rozwiązać ten problem firma Borg & Overstrom podjęła współpracę z liderem na rynku filtracji wody, z firmą Brita, która już od ponad 50 lat produkuje nowoczesne filtry do wody. Zamontowany filtr Brita Professional podłączony jest bezpośrednio do sieci wodociągowej i w pierwszej kolejności zajmuje się usuwaniem zanieczyszczeń powstałych przez zardzewiałe i stare rury. Następnie z wykorzystaniem cząsteczek węgla aktywnego filtr eliminuje z wody wszelkie szkodliwe drobnoustroje. Taki system gwarantuje nam stały dostęp do krystalicznie czystej wody, która jest całkowicie zdrowa.

Rygorystyczne testy jakości

Wszystkie wyprodukowane przez angielską firmę Borg & Overstrom dystrybutory przechodzą szereg testów jakości już od pierwszych chwil produkcji. Taki rygor sprawia, że finalnie użytkownik otrzymuje urządzenie perfekcyjnie wykonane, wolne od usterek i zaniedbań. Jednym z najważniejszych testów jest sprawdzanie na mokro, czy dystrybutor wolny jest od wszelkich rodzajów przecieków. W tym celu przeprowadza się 2 przeglądy, jeden w temperaturze 22°C przez 72 godziny i drugi w temperaturze 37 stopni Celsjusza przez 48 godzin. Takie badania odtwarzają warunki w jakich będzie pracował dystrybutor. Dozowniki wody Borg & Overstrom, jako jedyne na świecie posiadają certyfikaty zaświadczające o braku obecności patogenów i bakterii z dokładnością do 99,999%.

Solidność i niezawodność pracy

Bezbutlowy dystrybutor wody Borg & Overstrom B4 to urządzenie wykonane perfekcyjnie, z którego bez problemu skorzystają dzieci i dorośli, gdyż jego obsługa jest banalnie prosta, co zdecydowanie ułatwia nowoczesny dotykowy panel sterowania. Wszystkie elementy urządzenia są doskonale zaprojektowane tak, aby uzyskać maksymalną szczelność wszystkich części. Chcąc zadbać o wysoki standard pracy dystrybutora wody Borg & Overstrom B4 należy pamiętać o przeglądzie w autoryzowanym serwisie dokonywanym, co najmniej raz na 4-6 miesięcy. Po spełnieniu tych warunków znacząco przedłużymy żywotność naszego egzemplarza. Producent przyznaje gwarancję na sprzęt w wysokości 24 miesięcy w przypadku klienta indywidualnego oraz 12 miesięcy dla firm.

Borg & Overstrom b4 to urządzenie, które można bezpiecznie sterować za pomocą pedałów, które zakupisz tutaj.

Kupując dystrybutor wody ze sklepu Vesthome.pl macie Państwo gwarancję opieki serwisowej wykonywanej przez naszych specjalistów.

Cechy produktu

 • Trzy opcje wody

  Temperatura pokojowa, zimna i gorąca (90°C)

 • Direct Chill

  System natychmiastowego chłodzenia wody

 • Dotykowy panel sterowania

  Pozwalający na szybkie wybranie interesującego nas trybu

 • Sterizen™

  System sterylizacji całego urządzenie, który eliminuje patogeny i bakterie

 • Wbudowany dozownik kubków

  Umieszczony u góry urządzenia

 • Filtracja Brita

  Najnowocześniejszy i najlepszy filtr do wody

Parametry techniczne

ProducentBorg & Overstrom
Modelb4
WymiaryWysokość - 132,5 cm
Szerokość - 32 cm
Głębokość - 47 cm
KolorSrebrny
Funkcje
SterowanieDotykowe
Opcje wodyZimna, pokojowa, gorąca
Dozownik kubkówTak
Wydajność
Woda schłodzona∼35 litrów/h
Woda gorąca∼6 litrów/h
Woda w temperaturze otoczenia∼100 litrów/h
Woda gazowana-
Zasilanie
Napięcie zasilania220-240 V
Częstotliwość zasilania50-60 Hz
Pobór mocy przy podgrzewaniu600 W
Pobór mocy przy schładzaniu100 W
Gwarancja
Gwarancja producentado 2 lat

Opinie o produkcie

(1 opinia klienta)
na podstawie 1 opinii
5/5

1 opinia dla Dystrybutor wody Borg & Overstrom b4 srebrny

 1. Karol

  Solidny dystrybutor, dobrze sprawdza się w biurze

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *