Promocja

Vestfrost VP-B1F50WH Wentylator z funkcją oczyszczania powietrza

Cena:

1 599,00 

Oszczędzasz 200,00 !
Dostępność:
Brak w magazynie

  Porównaj

Raty 0%

Skorzystaj z kalkulatora rat, aby wyliczyć raty dla tego produktu.

Dostawa

Koszty dostawy:

  • Darmowa dostawa - 0zł (małe AGD wysyłka kurierem DPD)
  • Dostawa Classic - 0zł (duże AGD dostawa z wniesieniem)
  • Dostawa Optima - 49zł (duże AGD dostawa z wniesieniem i ustawieniem)
  • Dostawa Premium - 99zł (duże AGD dostawa z wniesieniem, ustawieniem i odbiorem zużytego sprzętu)

Czas dostawy:

  • Małe AGD - Kurier DPD do 24 godzin
  • Duże AGD - Firma Zadbano od 24 do 48 godzin

Z Klub VestHome zdobędziesz 160 punktów

Zbieraj punkty w Klubie Zdrovi.pl i wymieniaj je na rabaty na kolejne zakupy.

  • Producent: Vestfrost

Opis produktu

Vestfrost VP-B1F50WH Wentylator / Oczyszczacz powietrza

Zadbaj o czyste i zdrowe powietrze w Twoim domu z Vestfrost. Wentylator z funkcją oczyszczania Vestfrost VR-B1F50WH to najnowsze urządzenie duńskiego producenta, które łączy w sobie kilka użytecznych funkcji. Filtr 4w1 oczyszcza powietrze ze skutecznością na poziomie 99,95%. Wydajny wentylator schłodzi pomieszczenie, w którym znajdzie się urządzenie. Zważywszy na kompaktowe rozmiary oraz niską wagę wentylatora, jest bardzo mobilny, dlatego nie będzie problemu z przenoszeniem go w inne miejsca. Oczyszczanie powietrza wspierane jest poprzez dwie autorskie technologie Vestfrost – światło UV-C LED i jonizator Plasma ION. Vestfrost VP-B1F50WH przystosowany jest do pomieszczeń o powierzchni do 50m2.

6-stopniowe oczyszczanie

Po raz pierwszy w urządzeniach Vestfrost mamy do czynienia z aż 6-stopniowym oczyszczaniem powietrza. Specjalny filtr 4w1 w którego skład wchodzi: filtr wstępnypowłoka antybakteryjnafiltr HEPA oraz filtr węglowy skutecznie oczyszczają powietrze z wszelkich zanieczyszczeń tj. włosy, kurz, smog, czy nawet bakterie i wirusy. Ponadto, Vestfrost VP-B1F50WH wyposażono w dwie dodatkowe technologie oczyszczania, czyli światło UV-C LED, a także jonizator Plasma ION. Diody światła ultrafioletowego eliminują wszelkie patogeny z otoczenia, zapewniając sterylizację na wysokim poziomie. Z kolei generator jonów Plasma ION usuwa nieprzyjemne zapachy, a także zmniejsza elektrostatyczność w pomieszczeniu.

Powiew chłodu w Twoim domu

Vestfrost VP-B1F50WH to oczyszczacz powietrza z funkcją wentylatora, który posiada aż 9 poziomów chłodzenia. To sprawia, że urządzenie jest niesamowicie uniwersalne. Oczyszczone i schłodzone powietrze przyniesie ulgę podczas upalnych dni, zapewniając Ci doskonały komfort i wygodę. Dowodem na to jest duża wydajność nawiewu chłodnego powietrza, która wynosi aż do 308 litrów na sekundę. Urządzenie może pracować w trybie automatycznym. Wykorzystuje wtedy czujniki temperatury i wilgotności samodzielnie dopasowując intensywność nawiewu do otaczających warunków. To tylko podkreśla jak inteligentnym i uniwersalnym urządzeniem jest najnowszy oczyszczacz Vestfrost VP-B1F50WH.

Funkcjonalność i design

Mówiliśmy o trybie automatycznym, natomiast warto również wspomnieć o trybie nocnym, czyli Sleep. W trybie Sleep urządzenie zachowuje swoją wysoką  skuteczność oczyszczania przy bardzo cichej pracy (38 dB). Kolejnym miłym dodatkiem jest możliwość sterowania urządzeniem za pomocą aplikacji na smartphone’a lub pilota, który jest dołączony w zestawie. Wygodne, prawda?

Ciężko przejść obojętnie wokół samego design’u urządzenia, który niewątpliwie cieszy oko i mówi nam, że Vestfrost VP-B1F50WH to produkt Premium. Dużym plusem wydaje się biały kolor, który wpasuje się tak naprawdę w każdym możliwym miejscu.

Opinie o produkcie

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Vestfrost VP-B1F50WH Wentylator i oczyszczacz powietrza”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *