Nablatowy dystrybutor wody do biur i firm. Borg & Overstrom b4 srebrny. Woda gazowana, schłodzona i gorąca.

Cena:

11 990,00 

Dostępność:
Duża
Z Klub VestHome zdobędziesz 1 199 punktów

  Porównaj

Raty 0%

Skorzystaj z kalkulatora rat, aby wyliczyć raty dla tego produktu.

Dostawa

Koszty dostawy:

 • Darmowa dostawa - 0zł (małe AGD wysyłka kurierem DPD)
 • Dostawa Classic - 0zł (duże AGD dostawa z wniesieniem)
 • Dostawa Optima - 49zł (duże AGD dostawa z wniesieniem i ustawieniem)
 • Dostawa Premium - 99zł (duże AGD dostawa z wniesieniem, ustawieniem i odbiorem zużytego sprzętu)

Czas dostawy:

 • Małe AGD - Kurier DPD do 24 godzin
 • Duże AGD - Firma Zadbano od 24 do 48 godzin

Z Klub VestHome zdobędziesz 1 199 punktów

Zbieraj punkty w Klubie Zdrovi.pl i wymieniaj je na rabaty na kolejne zakupy.

 • Producent: Borg & Overstrom

Nablatowy dystrybutor do wody gazowanej Borg & Overstrom B4 w kolorze srebrnym to duża oszczędność przestrzeni, dzięki kompaktowym rozmiarom urządzenia. Nowoczesny design sprawi, że dystrybutor wkomponuje się w każdy wystrój. Urządzenie pobiera wodę wprost z sieci wodociągowej, która dodatkowo filtrowana jest profesjonalnym filtrem od firmy Brita.

Opis produktu

Borg & Overstrom b4 Nablatowy dystrybutor wody gazowanej srebrny

Nablatowy dystrybutor wody Borg & Overstrom B4 w kolorze srebrnym to doskonały wybór dla Twojej firmy, jak i dla gospodarstwa domowego. Uniwersalna konstrukcja i nowoczesny design sprawiają, że urządzenie idealnie wpasuje się do każdej przestrzeni, a jego małe wymiary jeszcze bardziej to umożliwiają. Dystrybutor korzysta z systemu bezbutlowego, czyli pobiera wodę bezpośrednio z sieci wodociągowej, dzięki czemu możemy zapomnieć o męczących wymianach ciężkich butli i cieszyć się nielimitowanym dostępem do wody. Nie musimy również martwić się o jakość wody, gdyż dystrybutor wody nablatowy Borg & Overstrom B4 posiada profesjonalny filtr od firmy Brita, który usunie osad, nadmiar chloru oraz wszelkie groźne drobnoustroje. Dozownik oferuje cztery warianty dla wody, mianowicie wodę w temperaturze pokojowej, wodę gorącą i zimną oraz gazowaną.

Zapomnij o plastiku

Dotychczas dystrybutory korzystały głównie z dużych, wymiennych butli, które dostarczały wodę. Z racji dużej pojemności, sama ich wymiana dostarczała wiele trudności, nie mówiąc już o magazynowaniu. Angielska firma Borg & Overstrom postanowiła zerwać z tą zależnością od plastiku i opracowała dystrybucję wprost z sieci wodociągowej. W większości przypadków taka woda pełna jest minerałów i bez problemu nadaje się do spożycia, jednak, żeby mieć całkowitą pewności dystrybutor Borg & Overstrom B4 posiada znakomity filtr od uznanej firmy Brita. Nablatowy dozownik oferuje, aż 4 opcje dla wody: w pokojowej temperaturze, zimną, gorącą i gazowaną. Wybór danej opcji dokonujemy z poziomu panelu sterowania umieszczonego nad kranem.

Innowacyjny system Sterizen

Dystrybutor wody Borg & Overstrom B4 już od pierwszego etapu produkcji przechodzi szereg testów i przeglądów, które mają na celu wyeliminowanie wszelkich błędów i zagrożeń. Najważniejszym testem jest etap końcowy produkcji i przeprowadzony system Sterizen, który eliminuje z wnętrza urządzenia wszelkie zagnieżdżone podczas produkcji patogeny i bakterie. System ten wchodzi w skład zaawansowanej technologii higieny Totality, której zadaniem jest całkowite wyeliminowanie wszelkich niebezpieczeństw zagrażających zdrowiu ludzkiemu. Przeprowadzane testy cechują się skutecznością eliminacji patogenów na poziomie 99,999%, o czym zaświadcza odpowiedni certyfikat. Warto wspomnieć, że dystrybutory wody firmy Borg & Overstrom, jako jedyne posiadają takie zaświadczenie, które gwarantuje urządzenie wolne od bakterii.

Filtracja Brita Professional

Woda z sieci wodociągowej jest wodą zdrową i czystą, jednak wiele zależy od stanu rur, którymi prowadzona jest cała sieć. Często zdarza się, że rury są przerdzewiałe, co powoduje zanieczyszczenia wody, dlatego też nablatowy dystrybutor wody Borg & Overstrom B4 posiada profesjonalny filtr Brita Professional, który dołączony jest do zestawu całkowicie za darmo. Filtr ten podłączany jest bezpośrednio do sieci wodociągowej i w pierwszej kolejności usuwane są z wody wszelkie niechciane osady, nadmiar chloru i inne zanieczyszczenia. Ostatnim elementem filtracji jest wykorzystanie cząstek węgla aktywnego, który wychwytuje z wody wszelkie niebezpieczne drobnoustroje. Tak oczyszczona woda spełnia wszelkie, nawet najbardziej surowe kryteria.

Restrykcyjne, liczne testy

Każdy, nawet najmniejszy element dystrybutora Borg & Overstrom B4 przechodzi szereg testów, które mają na celu wykrycie ewentualnych nieprawidłowości. Dzieje się tak na każdym etapie produkcji, by finalnie użytkownik otrzymał urządzenie perfekcyjnie wykonane i niezawodne na długie lata pracy. Jednym z najważniejszych przeglądów jest tzw. „test na mokro”, który za zadanie ma sprawdzenie zachowanie dystrybutora w normalnych warunkach pracy. W tym celu podłącza się urządzenie do sieci wodociągowej i przez 72 godziny przepuszcza się przez niego wodę, by zawczasu wykryć wszelkie wycieki. Przy braku uszkodzeń dystrybutor przechodzi jeszcze sterylizację system Sterizen i trafia do sklepu, a następnie do użytkownika.

Nowoczesny system bezdotykowego sterowania

Firma Borg & Overstrom dba o zdrowie swoich klientów, dlatego w dobie wszelkich niebezpieczeństw ze strony mikroorganizmów, został opracowany nożny system sterowania urządzeniem, by uniknąć nagromadzenia bakterii i wirusów na standardowym panelu sterowania, który nomen omen i tak posiada powłokę antybakteryjną. Nożny przełącznik do dystrybutora Borg & Overstrom B4 zapewnia wysoki poziom higieny i szybkie sterowanie. Sterownik można domówić osobno do urządzenia.

Przegląd i gwarancja

Producent przyznaje gwarancję na dystrybutor wody Borg & Overstrom B4 w długości 24 miesięcy w przypadku klientów indywidualnych i 12 miesięcy w przypadku firm. Celem spełnienia warunków gwarancji niezbędnym jest wykonanie przeglądu dystrybutora, co najmniej raz na 4-6 miesięcy w autoryzowanym serwisie. Dzięki regularności przeglądów urządzenie posłuży nam długie lata.

Borg & Overstrom b4 to urządzenie, które można bezpiecznie sterować za pomocą pedałów, które zakupisz tutaj.

Kupując dystrybutor wody ze sklepu Vesthome.pl macie Państwo gwarancję opieki serwisowej wykonywanej przez naszych specjalistów.

Cechy produktu

 • Cztery opcje wody

  Temperatura pokojowa, zimna, gorąca (90°C) i gazowana

 • Direct Chill

  Natychmiastowe, bezzbiornikowe chłodzenie wody

 • Dotykowy panel sterowania

  Umieszczony nad strefą dozującą wodę

 • Sterizen™

  System sterylizacji całego dystrybutora celem usunięcia patogenów i bakterii

 • Nożny sterownik do dystrybutora

  Pozwala na bezkontaktowe sterowanie pracą urządzenia

 • Filtracja Brita

  Profesjonalna filtracja wody z sieci wodociągowej

Parametry techniczne

ProducentBorg & Overstrom
Modelb4
WymiaryWysokość - 41,5 cm
Szerokość - 31,5 cm
Głębokość - 40 cm
KolorSrebrny
Funkcje
SterowanieDotykowe
Opcje wodyZimna, pokojowa, gorąca, gazowana
Dozownik kubkówNie
Wydajność
Woda schłodzona∼35 litrów/h
Woda gorąca∼6 litrów/h
Woda w temperaturze otoczenia∼100 litrów/h
Woda gazowana∼35 litrów/h
Zasilanie
Napięcie zasilania220-240 V
Częstotliwość zasilania50-60 Hz
Pobór mocy przy podgrzewaniu600 W
Pobór mocy przy schładzaniu100 W
Gwarancja
Gwarancja producentado 2 lat

Opinie o produkcie

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Nablatowy dystrybutor wody Borg & Overstrom b4 srebrny”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *