Nablatowy dystrybutor wody do biur i firm. Borg & Overstrom b4 srebrny. Woda schłodzona i gorąca.

Cena:

5 990,00 

Dostępność:
Duża
Z Klub VestHome zdobędziesz 599 punktów

  Porównaj

Raty 0%

Skorzystaj z kalkulatora rat, aby wyliczyć raty dla tego produktu.

Dostawa

Koszty dostawy:

 • Darmowa dostawa - 0zł (małe AGD wysyłka kurierem DPD)
 • Dostawa Classic - 0zł (duże AGD dostawa z wniesieniem)
 • Dostawa Optima - 49zł (duże AGD dostawa z wniesieniem i ustawieniem)
 • Dostawa Premium - 99zł (duże AGD dostawa z wniesieniem, ustawieniem i odbiorem zużytego sprzętu)

Czas dostawy:

 • Małe AGD - Kurier DPD do 24 godzin
 • Duże AGD - Firma Zadbano od 24 do 48 godzin

Z Klub VestHome zdobędziesz 599 punktów

Zbieraj punkty w Klubie Zdrovi.pl i wymieniaj je na rabaty na kolejne zakupy.

 • Producent: Borg & Overstrom

Nablatowy dystrybutor do wody Borg & Overstrom B4 w kolorze srebrnym, dzięki swoich niewielkim rozmiarom z łatwością znajdzie swoje miejsce. Najlepiej sprawdza się w pomieszczeniu kuchennym ułożony na blacie, gdzie każdy ma do niego łatwy dostęp. Urządzenie oferuje wodę zimną, w temperaturze pokojowej i gorącą. Całość filtrowana jest przez nowoczesny filtr Brita.

Opis produktu

Borg & Overstrom b4 Nablatowy dystrybutor wody srebrny

Dystrybutor wody Borg & Overstrom B4 w kolorze srebrnym to oszczędność czasu, pieniędzy i przestrzeni. Jego niewielkie wymiary pozwalają na umieszczenie go na blacie kuchennym lub dowolnej przestrzeni płaskiej. Urządzenie jest wysokie na 40 cm, co pozwala na łatwe napełnienie wysokiej butelki. Dystrybutor nablatowy korzysta z bezpośredniego przyłączenia do sieci wodociągowej, dlatego możemy cieszyć się nielimitowanym dostępem do wody, która jest na bieżąco filtrowana przez znakomity filtr wodny od firmy Brita. Dozownik oferuje 3 opcje dla wody, mianowicie wodę w temperaturze pokojowej, wodę zimną i wodę gorącą. Wydajność urządzenia dla wody zimnej wynosi 35 litrów na godzinę, dla wody gorącej to 6 litrów na godzinę, natomiast dla wody letniej to, aż 100 litrów na godzinę. Opcje wybierzemy z dotykowego panelu sterowania.

Nablatowy dystrybutor wody Borg & Overstrom b4 srebrny

Bezbutlowa rewolucja

Bezbutlowy dystrybutor wody to prawdziwa rewolucja na rynku. Dotychczas, takie urządzenia kojarzone były z dużymi plastikowymi butlami, które dostarczały sporych trudności przy ich wymianie oraz zajmowały dużo miejsca podczas ich przechowywania. Te trudności to nic w porównaniu to grubego toksycznego plastiku, który często posiadał w składzie szkodliwe dla zdrowia ludzkiego cząsteczki BPA. Dystrybutor do wody Borg & Overstrom B4 rezygnuje z tego wszystkiego i oferuje nowoczesne rozwiązanie, które polega na bezpośrednim podłączeniu do sieci wodociągowej. Celem zaoferowania nieskazitelnie czystej wody dystrybutor wykorzystuje znakomity filtr wodny od renomowanej firmy Brita. Dzięki tej technologii zyskujemy nielimitowany dostęp do zdrowej wody.

Zdrowa woda z sieci

Zazwyczaj, kiedy mówimy o czystej i zdrowej wodzie to nie mamy na myśli sieci wodociągowej, lecz butelkowane wody mineralne lub naturalne górskie źródła. Aby cieszyć się zdrową i nieskazitelnie czystą wodą z naszego kranu oraz aby wyeliminować wszelkie ewentualne zanieczyszczenia firma Borg & Overstrom wykorzystuje w swych urządzeniach znakomity filtr Brita Professional, który podłączony jest bezpośrednio do sieci wodociągowej. Filtracja odbywa się w 2 etapach, najpierw eliminowany jest osad, nadmiar chloru i wszelkie inne mechaniczne zanieczyszczenia, jak rdza i ołów, następnie wykorzystywany jest węgiel aktywny, który likwiduje wszelkie groźne mikroorganizmy.

System Sterizen

Nablatowy dystrybutor wody Borg & Overstrom B4, jako urządzenie nieustannie pracujące z wodą narażone jest na występowanie groźnych patogenów i bakterii, dlatego ważnym jest, aby odpowiednio wyeliminować owe zagrożenia. W tym celu urządzenie posiada profesjonalny filtr Brita, a opcjonalnie klient może zamówić do urządzenia system Viovandt, który wykorzystuje światło ultrafioletowe do eliminacji patogenów. Najważniejszym, jednak systemem jest technologia Sterizen, która przeprowadzana jest w ostatnim etapie produkcji dystrybutora i polega na całkowitej sterylizacji urządzenia. System ten usuwa wszelkie patogeny i bakterie, które mogły zagnieździć się wewnątrz dystrybutora podczas kolejnych etapów produkcji.

System higieny Totality

System Sterizen wchodzi w skład systemu higieny Totality, którego zadaniem jest produkcja dystrybutora wolnego od wszelkich zagrożeń dla zdrowia ludzkiego. W tym celu każdy model przechodzi szereg testów już od pierwszych etapów produkcji. Sam system Sterizen kontrolowany jest w cotygodniowych testach, które za zadanie mają sprawdzać skuteczność przeprowadzanych sterylizacji. Jednym z ważniejszych testów jest „test na mokro”, który przeprowadzany jest nieustannie w przeciągu 72 godzin, celem sprawdzenia szczelności wszelkich części. Z racji na szereg testów i ich wysoką skuteczność dystrybutory Borg & Overstrom, jako jedyne posiadają certyfikaty, które zaświadczają, że urządzenia są wolne od wszelkich patogenów w 99,999%.

Serwis i gwarancja

Z racji rygorystycznych testów, które dystrybutor wody Borg & Overstrom B4 przechodzi podczas kolejnych etapów produkcji, finalnie użytkownik otrzymuje urządzenie niezawodne w swojej pracy. Żeby zachować te dobre wyniki każdy klient zobowiązany jest do przeprowadzania przeglądów w autoryzowanym serwisie, co najmniej raz na 4-6 miesięcy. Po spełnieniu tych warunków respektowana jest gwarancja producenta, która w przypadku klienta indywidualnego przyznawana jest na 24 miesiące, natomiast dla firm gwarancja wynosi 12 miesięcy.

Borg & Overstrom b4 to urządzenie, które można bezpiecznie sterować za pomocą pedałów, które zakupisz tutaj.

Kupując dystrybutor wody ze sklepu Vesthome.pl macie Państwo gwarancję opieki serwisowej wykonywanej przez naszych specjalistów.

Cechy produktu

 • Cztery opcje wody

  Temperatura pokojowa, zimna, gorąca (92°C)

 • Direct Chill

  Szybkie chłodzenie wody niewymagające zbiornika

 • Dotykowy panel sterowania

  Intuicyjny i prosty w obsłudze

 • Sterizen™

  Sterylizacja urządzenia eliminująca bakterie i patogeny

 • Bluetooth (Opcjonalnie)

  Możliwość sterowania dystrybutorem z poziomu smartfona

 • Filtracja Brita

  Eliminacja osadu, ołowiu i mikroorganizmów z wody

Parametry techniczne

ProducentBorg & Overstrom
Modelb4
WymiaryWysokość - 41,5 cm
Szerokość - 31,5 cm
Głębokość - 40 cm
KolorSrebrny
Funkcje
SterowanieDotykowe
Opcje wodyZimna, pokojowa, gorąca
Dozownik kubkówNie
Wydajność
Woda schłodzona∼35 litrów/h
Woda gorąca∼6 litrów/h
Woda w temperaturze otoczenia∼100 litrów/h
Woda gazowana-
Zasilanie
Napięcie zasilania220-240 V
Częstotliwość zasilania50-60 Hz
Pobór mocy przy podgrzewaniu600 W
Pobór mocy przy schładzaniu100 W
Gwarancja
Gwarancja producentado 2 lat

Opinie o produkcie

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Nablatowy dystrybutor wody Borg & Overstrom b4 srebrny”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *