Promocja

Vestfrost VP-A1S70WH Oczyszczacz powietrza

(1 opinia klienta)

Cena:

2 199,00 

Oszczędzasz 111,00 !
Dostępność:
Duża
Z Klub VestHome zdobędziesz 220 punktów

  Porównaj

Raty 0%

Skorzystaj z kalkulatora rat, aby wyliczyć raty dla tego produktu.

Dostawa – Wysyłamy w 24H

Koszty dostawy:

 • Darmowa dostawa - 0zł (małe AGD wysyłka kurierem DPD)
 • Dostawa Classic - 0zł (duże AGD dostawa z wniesieniem)
 • Dostawa Optima - 49zł (duże AGD dostawa z wniesieniem i ustawieniem)
 • Dostawa Premium - 99zł (duże AGD dostawa z wniesieniem, ustawieniem i odbiorem zużytego sprzętu)

Czas dostawy:

 • Małe AGD - Kurier DPD do 24 godzin
 • Duże AGD - Firma Zadbano od 24 do 48 godzin

Z Klub VestHome zdobędziesz 220 punktów

Zbieraj punkty w Klubie Zdrovi.pl i wymieniaj je na rabaty na kolejne zakupy.

 • Producent: Vestfrost

Opis produktu

Oczyszczacz powietrza Vestfrost VP-A1S70WH

Oczyszczacz powietrza Vestfrost VP-A1S70WH idealnie sprawdzi się we wszystkich dużych pomieszczeniach, powierzchni  80 m² a nawet większych , czyli w żłobkach, przedszkolach, gabinetach lekarskich, biurach, a także w domach, a zwłaszcza w salonach z aneksami kuchennymi. Urządzenie posiada bardzo precyzyjny laserowy czujnik pyłów, który mierzy natężenie wszystkich pyłów zawieszonych i kurzu oraz czujnik TVOC odpowiedzialny za detekcję nieprzyjemnych zapachów i lotnych związków organicznych. Całość wspiera technologia UV-C LED i technologia Plasma ION.

Oczyszczacz powietrza idealny do dużych pomieszczeń

Oczyszczacz powietrza Vestfrost VP-A1S70WH to największy model w ofercie duńskiej firmy, który oferuje współczynnik oczyszczania na poziomie 620 m³/h. Tak wysoki współczynnik CADR gwarantuje, co najmniej 3-krotną filtrację powietrza w przeciągu godziny z pomieszczeń do wielkości 80 m².

 

Urządzenie wyposażono w nowoczesny filtr 3w1, w którego w skład wchodzą filtr wstępny zatrzymujący większe zanieczyszczenia, filtr HEPA H13 odpowiedzialny za przechwytywanie pyłów zawieszonych oraz filtr węgla aktywnego niwelujący nieprzyjemne zapachy. Filtr znajduje się w specjalnej kasecie 360°.

System eliminacji zanieczyszczeń wspierany jest przez autorskie technologie, w tym technologię UV-C LED odpowiadająca za eliminacje bakterii z wnętrza urządzenia i technologię Plasma ION, czyli generator jonów dodatnich i ujemnych eliminujący groźne mikroby.

Oczyszczacz powietrza Vestfrost VP-A1S70WH wyposażony jest w niezwykle precyzyjny laserowy czujnik kurzu (PM2,5) oraz czujnik TVOC, które nieustannie monitorują otoczenie i sterują pracą urządzenia w trybie automatycznego oczyszczania. Oczyszczacz posiada wbudowany moduł Wi-Fi.

Ulepszona cyrkulacja powietrza i eliminacja zanieczyszczeń

Oczyszczacz powietrza Vestfrost VP-A1S70WH posiada wlot powietrza 360°, czyli zasysa powietrze z każdej strony, dlatego też nie musimy skupiać uwagi na miejscu, w którym go położymy, gdyż zapewni optymalne warunki wszędzie. Również wylot powietrza jest 360°, dzięki czemu powietrze trafia to najdalszych zakamarków w pomieszczeniu.
Taka konstrukcja oczyszczacza powietrza sprawiła, że użyty filtr powietrzny wchodzi w interakcje z powietrzem z każdej strony. Użyto tutaj innowacyjnego filtra 3w1, który jest połączeniem 3 filtrów; filtra wstępnego, HEPA H13 i węgla aktywnego. Takie zastosowanie ułatwia wymianę filtra.

 

Filtr 3w1

Innowacyjny filtr 3w1 umieszczony jest w specjalnej kasecie, a w jego skład wchodzi filtr wstępny, który ma postać drobnej siateczki, która zatrzymuje większe zanieczyszczenia takie, jak kurz, włosy i sierść. Należy pamiętać o okresowym odkurzeniu filtra wstępnego. Następnym elementem jest warstwa filtra HEPA H13, który przechwytuje najmniejsze cząsteczki zanieczyszczeń, już od wielkości 0,3 mikrona. Filtr ten doskonale eliminuje pyły zawieszone, wirusy, bakterie i alergeny. Ostatnim elementem jest filtr węgla aktywnego, którego zadaniem jest niwelowanie nieprzyjemnych zapachów oraz usuwanie z powietrza lotnych związków organicznych. Żywotność jest taka sama, dla każdego elementu filtra 3w1 i maksymalnie wynosi 18 miesięcy. Nie musimy również martwić się, kiedy filtr trzeba wymienić, gdyż poinformuje nas o tym wskaźnik wymiany filtra.

Technologia UV-C LED

Inżynierowie firmy Vestfrost chcąc zapewnić, jak najlepsze efekty oczyszczania powietrza opracowali technologię UV-C LED, czyli diodę emitująca światło ultrafioletowe. Lampa umieszczona jest wewnątrz urządzenia i naświetla przepływające powietrze oraz filtry. Jej głównym zadaniem jest eliminacja wszelakich bakterii na poziomie biologicznym. Czas reakcji jest mniejsze, aniżeli 1 sekunda.

 

Technologia Plasma ION

Ostatnim elementem znacząco wpływającym na eliminację zanieczyszczeń występujących w powietrzu jest generator jonów pracujący w technologii Plasma ION. Generator uwalnia w powietrze równą ilość jonów dodatnich i ujemnych, tym samym cały proces jonizacji zbliżony jest do tego występującego naturalnie w przyrodzie. Jonizacja eliminuje z powietrza i z powierzchni wszelkie groźne mikroorganizmy, w tym wirusy, bakterie, grzyby, alergeny i nieprzyjemne zapachy.

5 stopni filtracji powietrza

1. Filtr wstępny odpowiada za przechwytywanie większych zanieczyszczeń takich, jak kurz, włosy, sierść i okruchy.
2. Filtr HEPA H13 eliminuje z powietrza główne składowe smogu, czyli pyły zawieszone, wirusy, bakterie i alergeny. Jego skuteczność wynosi 99,97%.
3. Filtr węgla aktywnego niweluje brzydkie zapachy w tym dym papierosowy oraz zatrzymuje lotne związki organiczne.
4. Technologia UV-C LED zabija bakterie wewnątrz oczyszczacza powietrza, w tym z powierzchni filtrów, czym wydłuża ich żywotność.
5. Technologia Plasma ION odpowiada za proces jonizacji, który niszczy groźne mikroby, w tym wirusy, bakterie, alergeny, grzyby.

 

Czujniki i wskaźniki w oczyszczaczu powietrza Vestfrost VP-A1S70WH

Oczyszczacz powietrza VP-A1S70WH w przeciwieństwie do mniejszych modeli oczyszczaczy Vestfrost posiada laserowy czujnik kurzu (PM2,5), zamiast optycznego. Czujnik ten cechuje się większą precyzją detekcji zanieczyszczeń, przez co zwiększa się skuteczność pracy urządzenia. Czujnik przekazuje zebrane informacje do trybu automatycznego. Podobne założenia spełnia czujnik TVOC, który mierzy natężenie lotnych związków organicznych i brzydkich zapachów. Połączenie tych 2 czujników zapewnia najbardziej optymalne warunki do eliminacji nowo powstałych zanieczyszczeń.

Oczyszczacz powietrza Vestfrost VP-A1S70WH posiada również czujnik światła, który odpowiada za mierzenie natężenia oświetlenia. Przy jego braku urządzenie przechodzi na najniższe obroty i dodatkowo wyłącza podświetlenia wskaźników.

Wszelkie dane pobrane przez czujniki wyświetlane są na ekranie w postaci numerycznych wartości. Możemy przełączać informacje pomiędzy wartością PM10, PM2,5, PM1 i TVOC.

Urządzenie zostało wyposażone również w 4-stopniowy wskaźnik jakości powietrza, który za pomocą kolorów informuje o aktualnym poziomie zanieczyszczenia.

Tryby pracy

Oczyszczacz powietrza Vestfrost VP-A1S70WH posiada niezwykle skuteczny tryb automatyczny, który pracuje w oparciu o dane pobrane przez czujniki zanieczyszczenia powietrza. Przy wykryciu zwiększonego stężenia kurzu, pyłów zawieszonych, lotnych związków organicznych lub nieprzyjemnych zapachów urządzenie zwiększa obroty wentylatora. Włączając urządzenie w tym trybie nie musimy sterować jego pracą, a jedynym naszym obowiązkiem jest okresowe czyszczenie filtra wstępnego. Tryb automatyczny zapewnia najbardziej optymalne warunki pracy i stały dostęp do czystego i zdrowego powietrza.

Dla wszystkich chcących indywidualnie kontrolować proces oczyszczania powietrza do wyboru dostajemy, aż 5 manualnych trybów prędkości.

Z poziomu panelu sterowania możemy jeszcze wybrać tryb jonizacji oraz tryb nocny, który przełącza oczyszczacz w najwolniejszy tryb pracy i wyłącza podświetlenia wskaźników. Tryb nocny poza sypialnią bardzo dobrze sprawdza się w pokoju dziecka, zwłaszcza najmłodszego.

Mobilne oczyszczanie powietrza

Oczyszczacz powietrza Vestfrost VP-A1S70WH posiada wbudowany moduł Wi-Fi, dlatego też możemy sparować urządzenie z naszym smartfonem. Poprzez dedykowaną aplikację możemy odczytywać informacje zebrane przez czujnik kurzu i czujnik TVOC, co ciekawe poziom zanieczyszczenia w pomieszczeniu możemy zestawić z poziomem zanieczyszczenia na zewnątrz. Aplikacja pozwala nam na wybranie trybu pracy, prędkości wentylatora, włączenie lub wyłączenie lampy ultrafioletowej lub jonizatora powietrza. Co więcej dzięki aplikacji możemy zarządzać czasem pracy, poprzez użycie dedykowanej funkcji timera.

 

 Bardzo cichy oczyszczacz powietrza

W oczyszczaczu powietrza Vestfrost VP-A1S70WH postawiono na silnik inwerterowy, który cechuje się niezwykłą niezawodnością oraz bardzo niskimi progami głośności podczas pracy. W najniższej prędkości urządzenie emituje zaledwie 17 dB, co równa się szumowi liści. Jest to jeden z najlepszych wyników na rynku, który kwalifikuje urządzenie, jako idealny oczyszczacz powietrza do przedszkola, żłobka, sypialni lub pokoju dziecka, gdyż jego praca nie zakłóca życia codziennego i snu.

Cechy produktu

 • Filtr 3 w 1

  Nowoczesny filtr 360 stopni składający się z filtra wstępnego, filtra HEPA H13 i filtra węglowego

 • Technologia UV-C LED

  Lampa UV naświetlająca wnętrze urządzenia i powierzchnię filtrów

 • Technologia Plasma ION

  Generator jonów dodatnich i ujemnych neutralizujący wirusy, bakterie i grzyby

 • 3 czujniki

  Laserowy czujnik pyłów (PM2,5), czujnik TVOC i czujnik światła

 • Wskaźnik PM10, PM2,5 i PM1

  Informacja numeryczna o wysokości stężenie pyłów zawieszonych

 • Wskaźnik TVOC

  Numeryczna wartość aktualnego stężenia lotnych związków organicznych

 • Wskaźnik jakości powietrza

  4-stopniowa kolorystyczna skala jakości powietrza

 • Tryb automatyczny

  Czerpie informacje pobrane przez czujniki i dopasowuje moc działania do warunków

 • Tryb nocny

  Nie zakłóca snu emitując bardzo niską głośność pracy

 • Moduł WiFi

  Pozwala na sparowanie oczyszczacza powietrza ze smartfonem lub tabletem

 • Blokada rodzicielska

  Blokuje możliwość zmiany ustawień

 • 5 prędkości wentylatora

  Możliwość wyboru manualnej prędkości wentylatora

Parametry techniczne

ModelVP-A1S70WH
WymiarySzerokość - 37 cm
Wysokość - 66,6 cm
Głębokość - 37 cm
Rodzaj produktuOczyszczacz powietrza
KolorBiały
Kolor panelu sterowaniaSzary
SterowanieDotykowe, aplikacja w telefonie
Oczyszczanie
Powierzchnia oczyszczania [m²]80
CADR PM [m³/h]620
Zastosowane filtryWstępny, HEPA, węglowy
JonizacjaTak
UV-C LEDTak
CzujnikiKurzu, TVOC (laser)
NawilżanieNie
Funkcje użytkowe
WskaźnikiPM 1, PM 2.5, PM 10, TVOC
Kolorowy wyświetlaczTak
WiFiTak
Sterowanie przez aplikacjeTak
Tryby pracy wentylatoraSleep / Niski / Średni / Wysoki / Najwyższy
Poziom głośności [dB]Sleep - 17 / Niski - 35 / Średni - 42 / Wysoki - 48 / Najwyższy - 56
Blokada rodzicielskaTak
Tryb pracy nocnejTak
SilnikInwerterowy
Parametry
Waga netto / brutto [kg]12 / 14,5
Moc znamionowa [W]72
Napięcie [V]220-240
Częstotliwość zasilania [Hz]50
Gwarancja
Gwarancja producenta2 lata
Producent
ProducentVestfrost
Pobierz instrukcję obsługiKarta produktuAtest higieniczny

Opinie o produkcie

(1 opinia klienta)
na podstawie 1 opinii
5/5

1 opinia dla Oczyszczacz powietrza Vestfrost VP-A1S70WH

 1. Paulina

  Mam małe dziecko i odkąd kupiłam ten oczyszczacz to przestało kaszleć. Polecam.

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Powiązane produkty