Filtr do wody odwrócona osmoza z mineralizacją Kuna Filter RO-7 Redox Power

Cena:

1 399,00 

Dostępność:
Duża
Z Klub VestHome zdobędziesz 140 punktów

  Porównaj

Raty 0%

Skorzystaj z kalkulatora rat, aby wyliczyć raty dla tego produktu.

Dostawa

Koszty dostawy:

 • Darmowa dostawa - 0zł (małe AGD wysyłka kurierem DPD)
 • Dostawa Classic - 0zł (duże AGD dostawa z wniesieniem)
 • Dostawa Optima - 49zł (duże AGD dostawa z wniesieniem i ustawieniem)
 • Dostawa Premium - 99zł (duże AGD dostawa z wniesieniem, ustawieniem i odbiorem zużytego sprzętu)

Czas dostawy:

 • Małe AGD - Kurier DPD do 24 godzin
 • Duże AGD - Firma Zadbano od 24 do 48 godzin

Z Klub VestHome zdobędziesz 140 punktów

Zbieraj punkty w Klubie Zdrovi.pl i wymieniaj je na rabaty na kolejne zakupy.

 • Producent: Kuna Filter

Filtr odwróconej osmozy Kuna Filter RO-7 Redox Power to najlepszy wybór dla Twojego domu! Niewielka konstrukcja oraz znakomity zestaw filtrów i wkładów nie tylko oczyszcza wodę, ale poprawia jej jakość wzbogacając ją minerałami i regulując jej poziomy pH i ORP. Postaw na czystą i zdrową wodę wprost z sieci wodociągowej i wybierz Kuna Filter RO-7 Redox Power.

Opis produktu

Filtr do wody odwrócona osmoza z mineralizacją Kuna Filter RO-7 Redox Power

Masz już dosyć regularnego kupowania ciężkich zgrzewek butelkowanej wody, której jakości nie zawsze jesteś pewny? Wybierz filtr odwróconej osmozy Kuna Filter RO-7 Redox Power i ciesz się czystą, zdrową wodą wprost z sieci wodociągowej. System opiera się na filtracji nazywanej odwróconą osmozą, która przepuszcza jedynie cząsteczki wody i zatrzymuje do 99% zanieczyszczeń. Zestaw oprócz membrany molekularnej posiada 3 filtry wstępne, mineralizator, wkład węglowy, filtr bioceramiczny i wkład Redox Power, które wszystkie razem oferuje nam wodę nie tylko oczyszczoną, ale również odpowiednio zbilansowaną pod względem minerałów, jonizacji, kwasowości, współczynnika ORP, poziomu pH i smaku. Niewielkie rozmiary Kuna Filter RO-7 Redox Power pozwalają na szybką i nieskomplikowaną instalację, nawet w najmniejszych przestrzeniach.

Wspaniałe właściwości odwróconej osmozy

Odwrócona osmoza to jeden z tych wynalazków, który znacząco wpływa na historię ludzkości. Powstała w latach 50-tych XX wieku, przyczyniła się do znaczącego rozwoju filtracji wody. Odwrócona osmoza szybko znalazła zastosowanie w produkcji zbrojeniowej, gdzie istniała pilna potrzeba oczyszczania wody skażonej ciężkimi metalami. Proces ten szybko znalazł zastosowanie również w innych gałęziach produkcyjnych, jak farmaceutycznym czy spożywczym. Do dzisiaj producenci wody butelkowanej wykorzystują proces odwróconej osmozy do oczyszczania ich produktu.

Filtr do wody Kuna Filter RO-7 Redox Power

Sam proces odwróconej osmozy polega na przepuszczaniu wody pod ciśnieniem przez membranę molekularną (osmotyczną), która składa się z mikroskopijnych porów o wielkości zaledwie 0,0001 mikrometra, dzięki czemu przepuszczane są jedynie cząsteczki wody. Wszelkie zanieczyszczenia zatrzymywane są w porach membrany i następnie wypłukiwane wraz z brudną wodą wprost do kanalizacji, dzięki czemu membrana posiada długą żywotność. Co najważniejsze w filtrze Kuna Filter RO-7 Redox Power nie potrzeba dużego ciśnienia, by osiągnąć odpowiednie rezultaty filtracji zanieczyszczeń. W zupełności wystarczy ciśnienie obecne w rurach sieci wodociągowej.

Filtracja wody w Kuna Filter RO-7

Czysta i zdrowa woda to całkowicie niezbędny element w naszym życiu, który niesamowicie oddziałuje na nasz organizm. Ograniczając spożycie czystej wody narażamy się na wiele zdrowotnych problemów. Najlepszym rozwiązaniem, które zapewnia nam praktycznie nielimitowaną ilość życiodajnej cieczy jest zakup i instalacja filtra Kuna Filter RO-7 Redox Power z odwróconą osmozą, który zapewnia czystą, zdrową, pełną jonów i minerałów wodę prosto z sieci wodociągowej.

Wkład KF-20μ

Pierwszy wkład w całym systemie filtracji, który odpowiada za przechwytywanie większych zanieczyszczeń, a dokładnie już od wielkości 20 mikrometrów. Jest to wkład sedymentacyjny, który głównie usuwa osady, w tym piasek i rdzę. Wkład należy wymienić po upływie 4-6 miesięcy.

Wkład C-SI

Drugim wkładem jest filtr sedymentacyjny z dodatkiem węgla aktywnego, który wspomaga przechwytywanie osadów, lecz również eliminowane są niebezpieczne dla zdrowia ludzkiego związki organiczne i chlor. Filtr podobnie do poprzednika należy wymienić po upływie 4-6 miesięcy.

Wkład KF-5μ

Trzecim wkładem, przez które przepływa wstępnie oczyszczona woda jest również filtr sedymentacyjny, lecz tym razem przechwytywane są zanieczyszczenia już od wielkości 5 mikronów. Dzięki temu usuwane są resztki osadów, które przeważnie są efektem starych rur sieci wodociągowej. Filtr ten również należy wymienić po upływie 4-6 miesięcy.

Membrana osmotyczna

Następnie woda przepływa przez najważniejszy element całego zestawu, czyli przez membranę osmotyczną, czyli główny filtr odwróconej osmozy. Membrana molekularna posiada bardzo małe pory, których wielkość nie przekracza 0,0001 mikrometra, dzięki temu przez membranę przepływają jedynie cząsteczki wody, a wszystkie zanieczyszczenia są zatrzymywane. Przechwycone zanieczyszczenia następnie usuwane są wraz z brudną wodą i trafiają do kanalizacji. Żywotność membrany może sięgać nawet do 5 lat.

Wkład KF-C-GAC

Całkowicie oczyszczona woda kolejno przepływa przez wkład węglowy, którego głównym zadaniem jest poprawa walorów smakowych, eliminacja chloru i ewentualnych związków organicznych, które mogły się uchować w cząsteczkach wody. Wymianę wkładu należy dokonać po upływie 6-12 miesięcy.

 

Wkład KF-MIN

Z wkładu węglowego woda trafia do wkładu mineralizującego, który nasyca ją jonami minerałów, głównie magnezu i wapnia, czyli niezbędnych związków dla naszego zdrowia. Mineralizacja reguluje również poziom pH wody. Żywotność wkładu wynosi od 6 do 12 miesięcy.

Wkład KF-BIO-CER

Nowością jest filtr bioceramiczny, przez który przepływa woda. Zostaje ona poddana procesowi promieniowania w głębokiej podczerwieni, dzięki czemu zostają wyregulowane poziomy pH i ORP. Tak zalkalizowana woda pozytywnie wpływa na ludzki metabolizm, który 3 razy szybciej przyswaja rozbite cząsteczki wody, lepiej przyswaja minerały i skuteczniej jest odkwaszany. Wkład bioceramiczny należy wymienić raz na 4-6 miesięcy.

Redox Power

Ostatnim etapem, przez który przepływa woda jest wkład Redox Power, czyli ponowny proces alkalizacji wody, w których współczynnik pH ustawiany jest na poziomie 8-10, a czynnik ORP obniżany do wartości -50 do -300. Wkładem nasyca również wodę wodorem, który posiada niezwykłe właściwości dla ludzkiego organizmu. Wkład Redox wymieniamy po upływie maksymalnie 12 miesięcy.

Zdrowotne właściwości wkładu Redox Power

Woda oczyszczona sposobem odwróconej osmozy już w sama w sobie nadaje się do bezpośredniego spożycia, gdyż wyeliminowano z niej 99% zanieczyszczeń i osadów. Tym bardziej, kiedy w grę wchodzi cały szereg filtrów i wkładów, które wspierają membranę osmotyczną zyskujemy pewność czystości wody. Pozostaje kwestia jej jakości i tutaj wkracza wkład Redox Power, który dokonuje ostatnich szlifów, czyli poprawia smak i ogólną jakość wody. System ten nasyca cząsteczki wody jonami wapnia, magnezu, potasu i sodu, które są niezbędne w procesie odkwaszania organizmu. Redox Power również wzbogaca wodę wodorem, który posiada niezwykłe wartości przeciwzapalne i antyoksydacyjne. Ostatnim elementem jest regulacja poziomu pH i współczynnika ORP do odpowiednich.

Cechy produktu

 • Nowoczesna konstrukcja

  Szybki montaż dzięki niewielkim rozmiarom

 • 3 filtry wstępne

  Współgrają ze sobą i eliminują osady i większe zanieczyszczenia

 • Membrana osmotyczna

  Serce systemu, które przechwytuje 99% zanieczyszczeń

 • Wkład węglowy

  Przechwytuje niebezpieczne związki organiczne

 • Wkład mineralizacyjny

  Nasyca wodę niezbędnymi minerałami wapnia i magnezu

 • Wkład bioceramiczny

  Proces promieniowania podczerwieni, który uszlachetnia wodę

 • Redox Power

  Wkład alkalizujący wodę i nasycający ją wodorem i minerałami

Parametry techniczne

ProducentKuna Filter
ModelRO-7 Redox Power
Wymiary49 x 40 x 18 mm
Waga2 kg
Pobór mocy-
ZasilanieCiśnieniem wody z sieci
Temperatura wody-
Ciśnienie wody zasilającej-
Gwarancja producenta2 lata

Opinie o produkcie

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Filtr do wody Kuna Filter RO-7 Redox Power”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *