Filtr do wody odwrócona osmoza z mineralizacją Kuna Filter Comfort Redox

Cena:

2 899,00 

Dostępność:
Duża
Z Klub VestHome zdobędziesz 290 punktów

  Porównaj

Raty 0%

Skorzystaj z kalkulatora rat, aby wyliczyć raty dla tego produktu.

Dostawa

Koszty dostawy:

 • Darmowa dostawa - 0zł (małe AGD wysyłka kurierem DPD)
 • Dostawa Classic - 0zł (duże AGD dostawa z wniesieniem)
 • Dostawa Optima - 49zł (duże AGD dostawa z wniesieniem i ustawieniem)
 • Dostawa Premium - 99zł (duże AGD dostawa z wniesieniem, ustawieniem i odbiorem zużytego sprzętu)

Czas dostawy:

 • Małe AGD - Kurier DPD do 24 godzin
 • Duże AGD - Firma Zadbano od 24 do 48 godzin

Z Klub VestHome zdobędziesz 290 punktów

Zbieraj punkty w Klubie Zdrovi.pl i wymieniaj je na rabaty na kolejne zakupy.

 • Producent: Kuna Filter

Filtr Kuna Filter Comfort Redox z odwróconą osmozą to nie tylko gwarancja całkowitego oczyszczenia wody, ale również wzbogacenie jej minerałami magnezu i wapnia oraz idealne wyregulowanie poziomów pH i ORP. To wszystko dostępne w Twoim domu wprost z sieci wodociągowej. Zapomnij o wodzie butelkowanej i postaw na filtr do wody z odwrócona osmozą Kuna Filter Comfort Redox.

Opis produktu

Filtr do wody Kuna Filter Comfort Redox Power

Filtr do wody Kuna Filter Comfort Redox to filtr produkowany całkowicie w Polsce wykorzystujący w filtracji odwróconą osmozę. Konstrukcja systemu sprawia, że całość nie wymaga dużej ilości miejsca, dlatego z łatwością zamontujemy go w każdej szafce pod zlewozmywakiem. Sama instalacja również nie dostarcza trudności i nie zajmuje dużej ilości czasu. Cały system wzbogacony jest dwoma dodatkowymi filtrami wstępnymi, które eliminują większe zanieczyszczenia, w tym wszelkie osady z rur. Membrana osmotyczna zatrzymuje wszelkie nawet najmniejsze zanieczyszczenia, a czysta woda przepływa następnie przez wkład mineralizujący. Filtr Kuna Filter Comfort został wzbogacony wkładem Redox, który dodatkowo alkalizuje wodę, czyli reguluje jej poziom pH i ORP.

Proces odwróconej osmozy

Odwrócona osmoza to jedna z najbardziej skutecznych sposobów filtracji obecnych na rynku, którą wykorzystują firmy zbrojeniowe, przemysły ciężkie, przemysły farmaceutyczne i spożywcze. Co niezwykle ważne odwrócona osmoza odgrywa niezwykle ważną rolę w procesach odsalania wody morskiej, co przy obecnych niedoborach wody pitnej jest jednym z najbardziej kluczowych procesów na ziemi. Tak szerokie zastosowanie odwróconej osmozy wiąże się z jej wysoką skutecznością filtracji wody.

Filtr do wody Kuna Filter Comfort Redox Power

W filtrze Kuna Filter Comfort Redox woda najpierw przepływa przez dwa filtry wstępne, które eliminują część zanieczyszczeń, zwłaszcza tych większych, czym odciążają samą membranę osmotyczną. Membrana składa się z dużej ilości maleńkich porów, których wielkość nie przekracza 0,0005 mikrona, co powoduje, że przepuszcza jedynie cząsteczki wody, a wszelkie obecne w niej zanieczyszczenia, membrana zatrzymuje. Następnie wszelkie przechwycone brudy trafiają wprost do kanalizacji, dzięki czemu żywotność membrany ulega wydłużeniu w porównaniu do zwykłych filtrów.

Filtracja w Kuna Filter Comfort Redox

Czysta i zdrowa woda w domu nie wymaga już zakupu zgrzewek butelkowanej wody, lecz dzięki znakomitemu systemowi Kuna Filter Comfort Redox­ możemy cieszyć się nią wprost z naszego kranu. Filtr podpinany jest bezpośrednio pod sieć wodociągową, a przefiltrowana woda trafia do specjalnej chromowanej baterii, która znajduje się w zestawie wraz z filtrami i zbiornikiem ciśnieniowym. Czysta i zdrowa woda prosto z sieci wodociągowej jest możliwa dzięki obecności znakomitych filtrów.

Filtr KF-S-5

Wkład sedymentacyjny, który odpowiada za przechwytywanie wszelkie brudu obecnego w wodzie. Mowa tutaj o wszystkich zanieczyszczeniach powstałych przez niedoskonałości rur, czyli rdza, cynk, piasek i inne osady. Filtr zatrzymuje cząsteczki nie mniejsze, aniżeli 5 mikronów. Zalecana wymiana filtra powinna nastąpić po upływie 4-6 miesięcy.

 

Filtr KF-SW-5

Podobnie do filtra KF-S-5 jest to wkład sedymentacyjny, którego zadaniem jest przechwytywanie osadów przepuszczonych przez poprzedni wkład. Dodatkowo wzbogacono filtr cząsteczkami węgla aktywnego, które wyłapują z wody wszelkie szkodliwe związki organiczne, a także nadmiar chloru. Filtr należy wymienić po upływie 4-6 miesięcy.

Membrana osmotyczna KF30 RO-75

Po przepłynięciu przez filtry wstępne woda trafia na membranę osmotyczną, czyli główny filtr całego systemu. Odwrócona osmoza pracuje ze skutecznością na poziomie 96% i zatrzymuje wszelkie zanieczyszczenia już od wielkości 0,0005 mikrona. Z racji tego, że przechwycone zanieczyszczenia usuwane są wraz z brudną woda do kanalizacji, żywotność membrany może sięgać nawet 6 lat.

 

Wkład KF-MIN-10

Membrana osmotyczna to nie koniec drogi dla oczyszczonej wody, gdyż następnie przepływa przez niezwykle ważny wkład mineralizujący, który nasyca ją jonami magnezu i wapnia, które są niezwykle cenne dla naszego organizmu. Żywotność wkładu wynosi maksymalnie 12 miesięcy.

KF-REDOX-PH

Ostatnim elementem, przez który przepływa oczyszczona i zmineralizowana woda jest rewelacyjny wkład Redox. Woda trafiająca do wkładu Redox poddawana jest alkalizacji, czyli zapewnia odpowiedni poziom pH oraz współczynnika ORP, co jest niezwykle ważne dla naszych organizmów. Wymiana wkładu powinna nastąpić co najmniej raz na 8-12 miesięcy.

Wspaniale właściwości zdrowotne wkładu Redox

System filtracyjny Kuna Filter Comfort to doskonały sposób na zapewnienie sobie czystej i zdrowej wody we własnym domu, a teraz jeszcze mamy możliwość wyboru modelu z wbudowanym wkładem Redox, który poprawia ogólną jakość wody. Wkład Redox to ostatni etap filtracji wody, który już jest całkowicie oczyszczona, lecz tym razem regulowany jest jej poziom pH do odpowiednich wartości wynoszących w skali 8-10, natomiast współczynnik ORP obniżany jest do wartości -50 do -300. Takie parametry to idealne właściwości wody działająco odkwaszająco na nasz organizm, co jest niezwykle ważne w czasach, w których powietrze i żywność skażone są metalami ciężkimi. Co ciekawe dołączona do zestawu chromowana bateria posiada podwójny kran, który pozwala na wybór pomiędzy wodą oczyszczoną i zmineralizowaną, a wodą dodatkowo alkalizowaną przez wkład Redox.

Cechy produktu

 • Nowoczesna konstrukcja

  Niewielkie wymiary i organizacja części ułatwiają montaż

 • 2 filtry wstępne

  Eliminują z wody wszelkie osady, w tym rdzę i piasek

 • Membrana osmotyczna

  Główny filtr przechwytujący nawet najmniejsze zanieczyszczenia

 • Wkład mineralizacyjny

  Nasyca wodę jonami magnezu i wapnia

 • Wkład Redox

  Alkalizuje wodę poprzez regulację poziomu pH i współczynnika ORP

 • Podwójny kran

  Wybór dla wody tylko zmineralizowanej lub wody z dodatkową alkalizacją

Parametry techniczne

ProducentKuna Filter
ModelComfort Redox Power
Wymiary330 x 430 x 120 mm
Waga4 kg
Pobór mocy-
ZasilanieCiśnieniem wody z sieci
Temperatura wody5 - 38°C
Ciśnienie wody zasilającejdo 8,5 Bar
Gwarancja producentado 5 lat

Opinie o produkcie

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Filtr do wody Kuna Filter Comfort Redox Power”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *