Promocja

Dystrybutor wody do biur i firm. Borg & Overstrom b5 srebrny. Woda schłodzona i gorąca.

Cena:

9 999,00 

Oszczędzasz 1 001,00 !
Dostępność:
Duża
Z Klub VestHome zdobędziesz 1 000 punktów

  Porównaj

Raty 0%

Skorzystaj z kalkulatora rat, aby wyliczyć raty dla tego produktu.

Dostawa

Koszty dostawy:

 • Darmowa dostawa - 0zł (małe AGD wysyłka kurierem DPD)
 • Dostawa Classic - 0zł (duże AGD dostawa z wniesieniem)
 • Dostawa Optima - 49zł (duże AGD dostawa z wniesieniem i ustawieniem)
 • Dostawa Premium - 99zł (duże AGD dostawa z wniesieniem, ustawieniem i odbiorem zużytego sprzętu)

Czas dostawy:

 • Małe AGD - Kurier DPD do 24 godzin
 • Duże AGD - Firma Zadbano od 24 do 48 godzin

Z Klub VestHome zdobędziesz 1 000 punktów

Zbieraj punkty w Klubie Zdrovi.pl i wymieniaj je na rabaty na kolejne zakupy.

 • Producent: Borg & Overstrom

Bezbutlowy dystrybutor wody Borg & Overstrom B5 w kolorze srebrnym to idealny wybór dla hoteli, biur, poczekalni na lotnisku, w przychodzi i wszędzie tam, gdzie jest duże zapotrzebowanie na ugaszenie pragnienia. Nowoczesna i łatwo dostępna konstrukcja ułatwia dostęp do wody zarówno dorosłym, jak i dzieciom. Za czystość wody odpowiada nowoczesny system filtracji od firmy 3M.

Opis produktu

Borg & Overstrom b5 Dystrybutor wody bezbutlowy srebrny

Bezbutlowy dystrybutor wody Borg & Overstrom B5 w kolorze srebrnym to nowoczesne urządzenie o zmienionej konstrukcji w stosunku do swoich poprzedników. Tym razem otrzymujemy dystrybutor o mniejszych wymiarach (wysokość to zaledwie 130 cm), który posiada niezmienioną wydajność. W przypadku wody zimnej, która chłodzona jest w czasie rzeczywistym dzięki rewelacyjnej technologii Direct Chill, wydajność wynosi 35 litrów na godzinę, natomiast dla wody gorącej, która osiąga 92 stopnie Celsjusza wydajność wynosi 6 litrów na godzinę. Najlepiej pod względem liczb prezentuje się woda w temperaturze pokojowej, której wydajność to, aż 100 litrów na godzinę. Dystrybutor nie korzysta z wymiennych butli z wodą, lecz korzysta z bezpośredniego podłączenia do sieci wodociągowej. Za czystość wody odpowiada nowoczesny system filtracyjny od firmy 3M.

Bezbutlowy system dystrybucji wody

Dotychczas dystrybutor wody zawsze kojarzony jest z dużymi butlami z wodą, których wymiana wymaga odpowiedniej krzepy. Podobnie wygląda sprawa z ich magazynowaniem, co często bywa utrudnione z braku odpowiedniego miejsca. Angielska firma Borg & Overstrom całkowicie zmieniła podejście do dystrybutorów wody i zaoferowała rewolucyjne podejście, które rezygnuje z butli z wodą, czyli rezygnuje ze szkodliwego plastiku. Urządzenia tej firmy korzystają z bezpośredniego podłączenia do sieci wodociągowej, dzięki czemu otrzymujemy nielimitowany dostęp do wody bez konieczności comiesięcznych zamówień. Dodatkowo dystrybutor wody bezbutlowy oferuje, aż 3 różne temperatury dla wody, w tym woda zimna, chłodzona natychmiastowo, woda gorąca i woda w pokojowej temperaturze, z których skorzystamy używając nowoczesnego panelu sterowania.

Dystrybutor wody wolny od patogenów i bakterii

Angielska firma Borg & Overstrom już od pierwszych kroków produkcji dystrybutora B5 dba o jego, jak najlepsze wykonanie organizując szereg przeglądów i testów, które mają za zadanie wykrycie wszelkich usterek. Najważniejszym testem jest ten wykonywany tuż przed opuszczeniem fabryki przez urządzenie, czyli system Sterizen będący częścią zaawansowanego systemu higieny Totality. Technologia Sterizen eliminuje wszelkie drobnoustroje, które mogły zagnieździć się wewnątrz urządzenia podczas kolejnych etapów produkcji. Tym sposobem zyskujemy pewność, że nasz dystrybutor wolny jest od wszelkich patogenów i bakterii. Dozowniki do wody firmy Borg & Overstrom, jako jedyne posiadają certyfikat potwierdzający brak mikrobów na 99,999%.

Filtracja wody od firmy 3M

Oczywiście może ktoś zarzucić, że woda dostępna w butlach jest wodą bardziej zdrową, niż ta płynąca rurami, jednak i tutaj firma Borg & Overstrom idealnie rozwiązuje ten problem poprzez zastosowanie zaawansowanej filtracji wody. Mowa tutaj o filtracji wody od firmy 3M, której filtr podłączony jest bezpośrednio do przyłącza sieci wodociągowej, dzięki czemu woda wypływającą z dystrybutora jest całkowicie wolna od wszelkich zanieczyszczeń. Filtr 3M chroni dystrybutor od nadmiaru osadu, eliminuje kamień i ołów, czym znacząco wydłuża żywotność naszego urządzenia. Filtr ten bardzo łatwo się montuje i nie zachodzi potrzeba odcięcia dopływu wody, co również ułatwia późniejszy serwis. Co najważniejsze filtr od firmy 3M posiada atest PZH.

Testy i jeszcze raz testy

Dystrybutory wody Borg & Overstrom to jedne z najczęściej testowanych urządzeń na rynku, dzięki czemu zyskujemy urządzenia niezawodne. Każdy, nawet najmniejszy element produkcji podlega surowym przeglądom, aby finalny produkt spełniał wszystkie wymagania użytkowników. Jednym z najważniejszych przeglądów jest „test na mokro”, którego zadaniem jest sprawdzenie urządzenia w naturalnych warunkach pracy, w tym celu przeprowadza się badania przez 72 godziny nieustannego użytkowania. Jeżeli dystrybutor spełnia wszystkie wymagania poddawany jest całkowitej sterylizacji, by wyeliminować wszelkie patogeny. Dzięki surowym przeglądom zyskujemy pewność, że nasz bezbutlowy dystrybutor wody Borg & Overstrom B5 to urządzenia perfekcyjnie wykonane.

Serwis i gwarancja

Dystrybutor wody bezbutlowy Borg & Overstrom B5 to urządzenie niezawodne, jednak, aby tak pozostało należy użytkować go zgodnie z przeznaczeniem i dbać o jego regularne przeglądy, zwłaszcza, że w miejscach publicznych traktowane jest inaczej przez każdego użytkownika. Firma Borg & Overstrom zaleca przeglądy w autoryzowanych serwisach, co najmniej raz na 4-6 miesięcy, by wyeliminować wszelkie ewentualne uszkodzenia. Respektując te zalecenia spełniamy warunki podane przez gwarancję, która w przypadku klientów indywidualnych przyznawana jest na 24 miesiące, natomiast dla firm wynosi ona 12 miesięcy.

Borg & Overstrom b5 to urządzenie, które można bezpiecznie sterować za pomocą pedałów, które zakupisz tutaj.

Kupując dystrybutor wody ze sklepu Vesthome.pl macie Państwo gwarancję opieki serwisowej wykonywanej przez naszych specjalistów.

Cechy produktu

 • Trzy opcje wody

  Temperatura pokojowa, zimna i gorąca (92°C)

 • Direct Chill

  Technologia natychmiastowego chłodzenia wody

 • Dotykowy panel sterowania

  Intuicyjny i łatwy w obsłudze

 • Sterizen™

  Technologia eliminacji wszelkich patogenów i bakterii z wnętrza urządzenia

 • Wbudowane dozowniki kubków

  Dwa dozowniki ułożone po bokach kranu

 • Filtracja 3M

  Gwarantuje czystą i zdrową wodę prosto z sieci wodociągowej

Parametry techniczne

ProducentBorg & Overstrom
Modelb5
WymiaryWysokość - 131 cm
Szerokość - 52 cm
Głębokość - 41 cm
KolorSrebrny
Funkcje
SterowanieDotykowe
Opcje wodyZimna, pokojowa, gorąca
Dozownik kubkówTak
Wydajność
Woda schłodzona∼35 litrów/h
Woda gorąca∼6 litrów/h
Woda w temperaturze otoczenia∼100 litrów/h
Woda gazowana-
Zasilanie
Napięcie zasilania220-240 V
Częstotliwość zasilania50-60 Hz
Pobór mocy przy podgrzewaniu900 W
Pobór mocy przy schładzaniu100 W
Gwarancja
Gwarancja producentado 2 lat

Opinie o produkcie

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Dystrybutor wody Borg & Overstrom b5 srebrny”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *