Promocja

Dystrybutor wody do biur i firm. Borg & Overstrom b5 srebrny. Woda gazowana, schłodzona i gorąca.

Cena:

13 999,00 

Oszczędzasz 1 001,00 !
Dostępność:
Duża
Z Klub VestHome zdobędziesz 1 400 punktów

  Porównaj

Raty 0%

Skorzystaj z kalkulatora rat, aby wyliczyć raty dla tego produktu.

Dostawa

Koszty dostawy:

 • Darmowa dostawa - 0zł (małe AGD wysyłka kurierem DPD)
 • Dostawa Classic - 0zł (duże AGD dostawa z wniesieniem)
 • Dostawa Optima - 49zł (duże AGD dostawa z wniesieniem i ustawieniem)
 • Dostawa Premium - 99zł (duże AGD dostawa z wniesieniem, ustawieniem i odbiorem zużytego sprzętu)

Czas dostawy:

 • Małe AGD - Kurier DPD do 24 godzin
 • Duże AGD - Firma Zadbano od 24 do 48 godzin

Z Klub VestHome zdobędziesz 1 400 punktów

Zbieraj punkty w Klubie Zdrovi.pl i wymieniaj je na rabaty na kolejne zakupy.

 • Producent: Borg & Overstrom

Bezbutlowy dystrybutor wody gazowanej Borg & Overstrom B5 w kolorze srebrnym to urządzenie o mniejszych wymiarach od swoich poprzedników, gdzie również uległy zmiany w konstrukcji, która jest teraz bardziej otwarta i wyglądem przypomina wolnostojący kran. Urządzenie korzysta z wody wprost z sieci wodociągowej, a za jej czystość odpowiada profesjonalny filtr firmy 3M.

Opis produktu

Borg & Overstrom b5 Dystrybutor wody gazowanej srebrny

Dystrybutor wody gazowanej Borg & Overstrom B5 w kolorze srebrnym posiada znakomity system bezbutlowy, który znacząco odciąża nas od zamawiania, wymiany i magazynowania dużych niewygodnych plastikowych butli. System doprowadzania wody do dystrybutora wykorzystuje główną sieć wodociągową, a za czystość cieczy odpowiada znakomity filtr Brita Professional. Dozownik posiada nowoczesny design, który sprawia, że urządzenie wygląda świetnie w każdym miejscu, czy to w poczekalni do lekarza, czy to w lobby hotelowym, czy w biurze. Szybki system dystrybucji wody i dwa dozowniki kubków umieszczone po bokach dużego kranu, ułatwiają korzystanie z urządzenia. System Direct Chill natychmiastowo chłodzi wodę bez wykorzystania żadnego zbiornika. Dodatkowo możemy skorzystać z wody gorącej, letniej i gazowanej.

Zapomnij o butlach z wodą

Nowoczesny dystrybutor wody Borg & Overstrom B5 to nie tylko wygoda, ale również znacząca oszczędność finansowa, dzięki bezpośredniemu przyłączeniu do sieci wodociągowej. Zapomnij o dużych butlach z wodą i wiążącą się z nimi ciężką wymianą. Zapomnij o szukaniu miejsca na magazynowanie dużych butli, zarówno pełnych, jak i pustych. I na koniec zapomnij o plastiku, który niszczy nasze środowisko naturalne. Angielski dystrybutor wody Borg & Overstrom B5 to krok w przyszłość, która wolna jest od niebezpiecznego plastiku. Dozownik oferuje kilka opcji dla wody, które wiążą się z jej temperaturą. Znajdziemy tutaj wodę zimną, w temperaturze pokojowej, wodę gorącą oraz dla wszystkich miłośników bąbelek, wodę gazowaną, która wymaga instalacji butli CO₂.

Innowacyjny system eliminacji patogenów i bakterii

Chcąc zachować całkowitą nieskazitelność swoich produktów, firma Borg & Overstrom szczegółowo testuje swoje urządzenia na każdym etapie produkcji, by wyzbyć się wszelkich niedociągnięć. Najważniejszym testem jest ten przeprowadzany na samym końcu, tuż przed wydaniem produktu, a mowa tutaj o systemie Sterizen. System ten sterylizuje całe wnętrze dystrybutora, czym eliminuje wszelkie obecne patogeny i bakterie, które mogły się zagnieździć podczas produkcji części. Dzięki temu systemowi higieny zyskujemy całkowitą pewność, że urządzenie jest w pełni bezpieczne dla naszego zdrowia. Dystrybutor B5 jest uzupełniony osłoną kranu, zaprojektowaną w celu zapewnienia zwiększonej higieny podczas dozowania wody.

Zdrowa, czysta woda

Woda wprost z sieci wodociągowej przeważnie nadaje się do picia, jednak wpływa na to wiele czynników. W większości przypadków zdarza się, że system rur jest przestarzały, a same rury zardzewiałe i zniszczone, co przekłada się na przedostawanie zanieczyszczeń do wody. Chcąc uniknąć takiej sytuacji, angielska firma Borg & Overstrom podjęła współpracę z firmą 3M, która jest liderem na rynku filtracji wody. W dystrybutorach B5 montowane są filtry 3M i w pierwszej kolejności eliminowane są zanieczyszczenia wynikające ze starych rur, a następnie eliminowany jest nadmiar chloru i wszelkie mikroby. Filtr posiada wbudowany inhibitor bakterii, który przeznaczony jest do zmniejszania stopnia zanieczyszczenia samego filtratu.

Surowe testy laboratoryjne

Angielska firma jako jedyny producent dystrybutorów do wody na świecie posiada certyfikat, który zaświadcza, że wszystkie modele dozowników wolne są od bakterii i patogenów w 99,999%. Wspomniany wcześniej system Sterizen to tylko jedna składowa całego systemu Totality, w którego skład wchodzą jeszcze systemy Viovandt, Fynil i 3m Filtration. Dzięki zastosowaniu wszelkich składowych możliwe jest osiągnięcie tak dobrych wyników. Firma oprócz badań nad patogenami wykonuje również szereg testów mechanicznych mających na celu sprawdzenie jakości elementów i łączeń. Jednym z najważniejszych przeglądów jest „test na mokro”, który sprawdza szczelność wszelkich elementów, imitując pracę w warunkach naturalnych.

Bezpieczna i sterylna obsługa urządzenia

W dobie coraz liczniejszych wirusów i pojawiających się pandemii, nasze bezpieczeństwo nigdy nie było tak zagrożone. Dlatego warto dbać o higienę i unikanie tłumów. Niestety ciężko to wyegzekwować w miejscach publicznych, zwłaszcza, jeżeli są to budynki. W takich miejscach korzystanie z dostępnego dystrybutora wody może być ryzykowne, chyba, że mowa o dozowniku do wody Borg & Overstrom B5, do którego można opcjonalnie zamówić nożne pedały, którymi można bardzo łatwo sterować urządzeniem. Rozwiązanie to idealnie sprawdza się miejscach publicznych.

Serwis i gwarancja

Dystrybutor do wody bezbutlowy Borg & Overstrom B5 to niezwykle niezawodne urządzenie, jednak zależne jest to również od naszego traktowania produktu. Ważnym jest, aby dozownik używany był zgodnie z przeznaczeniem. Ważnym jest również sprawdzenie twardości wody, gdyż wartości za wysokie szybciej wpłyną negatywnie na części urządzenia. Optymalna twardość wody wynosi 10°d, wartości powyżej należy redukować zmiękczaczami wody. Należy pamiętać o regularnych przeglądach dokonywanych, co najmniej raz na pół roku w autoryzowanych serwisach. Jest to niezbędny wymóg, aby honorowana została gwarancja producenta, której długość w przypadku firm wynosi 12 miesięcy, natomiast dla klienta indywidualnego 24 miesiące.

Borg & Overstrom b5 to urządzenie, które można bezpiecznie sterować za pomocą pedałów, które zakupisz tutaj.

Kupując dystrybutor wody ze sklepu Vesthome.pl macie Państwo gwarancję opieki serwisowej wykonywanej przez naszych specjalistów.

Cechy produktu

 • Cztery opcje wody

  Temperatura pokojowa, zimna, gorąca (90°C) i gazowana

 • Direct Chill

  Bezzbiornikowy system szybkiego chłodzenia wody

 • Dotykowy panel sterowania

  Umieszczony przed kranem pozwala na wybranie interesującej nas opcji

 • Sterizen™

  Sterylizacja urządzenia przed wysłaniem go do klienta zapewnia brak patogenów i bakterii

 • Wbudowany dozownik kubków

  Umieszczone po bokach kranu ułatwiają korzystanie z urządzenia

 • Filtracja 3M

  Bezpośrednia filtracja wody z przyłącza sieci wodociągowej

Parametry techniczne

ProducentBorg & Overstrom
Modelb5
WymiaryWysokość - 131 cm
Szerokość - 52 cm
Głębokość - 41 cm
KolorSrebrny
Funkcje
SterowanieDotykowe
Opcje wodyZimna, pokojowa, gorąca, gazowana
Dozownik kubkówTak
Wydajność
Woda schłodzona∼35 litrów/h
Woda gorąca∼6 litrów/h
Woda w temperaturze otoczenia~100 litrów/h
Woda gazowana-
Zasilanie
Napięcie zasilania220-240 V
Częstotliwość zasilania50-60 Hz
Pobór mocy przy podgrzewaniu940 W
Pobór mocy przy schładzaniu100 W
Gwarancja
Gwarancja producentado 2 lat

Opinie o produkcie

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Dystrybutor wody Borg & Overstrom b5 srebrny”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *