od 60 do 64,9 cm

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

 • Kuchnia wolnostojąca Vestfrost VC-993wnPIBG More than Retro gazowo-elektryczna beżowa
  Promocja
  (1 opinia klienta)
  5/5
  na podstawie 1 opinii

  8 999,00 

  Nowoczesna wolnostojąca kuchnia indukcyjno-elektryczna Vestfrost VC-993wnPIBG w kolorze beżowym i zaprojektowana w designie retro rozświetli każdą kuchnię i zapewni nieograniczone możliwości gotowania i pieczenia. Innowacyjny piekarnik elektryczny z termoobiegiem posiada, aż 9 trybów pracy, a płyta indukcyjna posiada, aż 5 pól grzewczych, w tym największe o średnicy 250 mm.
  Dostępność:
  Duża
  Zobacz więcej

    Porównaj

 • Promocja
  Kuchnia wolnostojąca indukcyjno-elektryczna Vestfrost VC-993wnPIBR w kolorze bordowym można zakupić osobno lub razem w zestawie z okapem i lodówką, które posiadają tę samą linię konstrukcyjną i design retro. Kuchenka wolnostojąca została wyposażona w nowoczesną płytę indukcyjną z 5 polami grzewczymi oraz innowacyjny piekarnik z funkcja rozmrażania i grillowania.
  Dostępność:
  Duża
  Zobacz więcej

    Porównaj

 • Kuchnia wolnostojąca gazowo-elektryczna Vestfrost bordowa
  Promocja
  (1 opinia klienta)
  5/5
  na podstawie 1 opinii

  6 499,00 

  Wolnostojąca kuchnia gazowo-elektryczna Vestfrost VC-993wnPBR w kolorze bordowym wchodzi w skład kolekcji More than Retro i może zostać zakupiona osobno lub w zestawie z lodówką i okapem kuchennym. Kuchenka została wyposażona w wysokiej klasy palniki gazowe oraz piekarnik elektryczny, który oferuje, aż 9 trybów pracy. Na dole urządzenia znajduje się dodatkowa półka.
  Dostępność:
  Duża
  Zobacz więcej

    Porównaj

 • Promocja
  (2 opinie klienta)
  5/5
  na podstawie 2 opinii

  6 499,00 

  Wolnostojąca kuchnia gazowo-elektryczna Vestfrost VC–993wnPBG w kolorze beżowym doskonale nadal charakter Twojej kuchni, dzięki stylowym, chromowanym dodatkom i łagodnym krzywiznom. Pojemny piekarnik elektryczny z termoobiegiem oferuje, aż 9 trybów pracy, natomiast płyta gazowa posiada 5 palników, wraz z nasadkami dla woka i kawiarki.
  Dostępność:
  Duża
  Zobacz więcej

    Porównaj